Три вечори сенсацій

Три  вечори сенсацій

Двадцятий, ювілейний «Новорічний турнір» уже став історією. А виграли його хлопці з «Володимирівки»!
Отже в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі визначився чемпіон традиційного змагання з футзалу. Але спочатку були групові змагання. Про перебіг першого вечора запеклої боротьби «Волинська газета» повідомила в статті «Зірки» не забивають пенальті…» ще 29 грудня 2016 р. 
А тепер – про заключний етап боротьби за вихід у півфінали, який завершився так:
«Вотранс» – «Володимирівка» – 0:4, «Ісіда» – «Луцьксантехмонтаж №536» – 5:2, «Волиньтабак» – «Вест» – 4:4 (за серією пенальті – 2:3) «Ковель-Волинь» – «Волиньагротех» –  3:1, «Вотранс» – «Ісіда» – 2:5, «Володимирівка» – «Луцьксантехмонтаж №536» – 2:0.
«Що ж, умовне протистояння «Футбол vs Футзал» ще на відбірному етапі відбувалося за переваги спортсменів від футзальної галузі. В групі «А» зі стовідсотковим результатом «відстрілявся» доволі футзальний «Ковель-Волинь», котрий під свої знамена зібрав місцевих виконавців із великим футзальним досвідом Першої ліги та Екстра-ліги. Другими до півфіналу вирвалися майстри з команди «Вест», які за плечима мають віртуальний багаж футзалу на рівні обласної першості та футбольний досвід з футбольної Екстра-ліги України. Амбіційний «Волиньагротех» та один із родоначальників турніру – «Волиньтабак» – завчасно припинили боротьбу з огляду на вагомі причини. 

В другій відбірній групі майбутній чемпіон «Володимирівка», маючи в своїх рядах досвідчених виконавців на чолі з Сергієм Піддубним, відразу заявив свою претензію на титул переможця «Новорічного турніру» і здобув три впевнених перемоги, Компанію переможцю групи «В» склала «Ісіда» – команда, яка брала участь в усіх без вийнятку двадцяти турнірах. Наявність Богдана Новака у складі чорно-білих робила їх шанси на успіх доволі непоганими», – підсумувала прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Волині.
Проте у першому півфіналі чуда не сталося. Переможець групи «А» – потужний «Ковель-Волинь» чотири рази вразив ворота суперника, не дозволивши жодного разу пробити Дмитра Дувакіна, котрий у рамці діяв бездоганно. Отже, 4:0 на користь ковельчан.
В другому півфінальному протистоянні драматизму було більше. Юні та по-спортивному злі «вестівці» без страху вступили в двобій з підопічними Олександра Тищенка. На кожну атаку молоді футзалісти відповідали своєю.  І навіть рахунок по ходу гри 2:2 цілком відповідав подіям, що відбувалися на паркеті ОДЮСШ. Але досвід є досвід, і шалька терезів  успіху схилилася на бік «Володимирівки» – 3:2.

У матчі за третє місце «Вест» виявився більш свіжим і переграв «Ісіду» 5:2. 
А долю фіналу вирішив єдиний гол, котрий влетів у сітку воріт ковельчан. Академічна вертикальна атака у виконанні «Володимирівки» закінчилася влучним пострілом Сергія Тригубеця.
Таким чином, переможцем стала команда «Володимирівка».
 «Цей турнір упродовж 20 років свого існування вже став доброю традицією. Люди приходять, щоб подивитися на справжніх зірок – насамперед, Тараса Михалика, Василя Сачка, Артема Федецького, а також багатьох інших уславлених майстрів. Це справді унікальна можливість насолодитися грою справжніх професіоналів, які прославляють нашу Україну далеко за її межами.  Крім цього, дуже великий інтерес викликають усі матчі. Щоправда, в футзалу – своя специфіка… Спортсмени, які виступали, наприклад, за нашу команду «Луцьксантехмонтаж №536», вправніше грають у футбол на великому зеленому газоні, тому було нелегко змагатися з тими, хто вміє грати в залі, – підсумував генеральний директор ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» Ігор Чорнуха. –  Тому я переконаний, що Новорічний турнір у Луцьку буде продовжуватися й надалі. На цей момент його організовую я спільно з Юрієм , але слід згадати і про Олександра Сухомлина, який стояв у його витоків і вивів на доволі серйозний рівень».
Сергій ШРАМЧУК.
На фото Петра КРИВОШЕЯ: уславлені Артем Федецький, Олег Герасимюк і Тарас Михалик з юними спортсменами; під час нагородження – організатори турніру Ігор Чорнуха та Юрій Волошин; переможець ювілейного турніру – «Володимирівка».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%