З села – у селище

З села – у селище

У Шацькому районі після скандального звільнення Ігоря Корольчука і дев’ятимісячної відсутності повноцінного голови райдержадміністрації нарешті з’явився новий керівник – недавній сільський голова Грабівської сільради, безпартійний Василь Голядинець.
Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик 3 січня ц. р. на оперативній нараді представив нового голову Шацької райдержадміністрації, яким став Василь Голядинець. Його призначено на підставі розпорядження Президента України Петра Порошенка №302 від 29 грудня 2016 р. Випробувальний термін, як і в випадку з недавно призначеною головою Іваничівської райдержадміністрації Лілією Кревською – 1 місяць.
Василь Володимирович ще 13 вересня 2016 р. переміг у конкурсі на заміщення вакантної посади голови Шацької райдержадміністрації, набравши 12,5 бала за три етапи і зайнявши перше місце серед 9 кандидатів. Друге місце тоді посів перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сидорук, який після скандальної відставки з посади попередника Ігоря Корольчука (публічно звинуватив Володимира Гунчика в низці порушень та зловживань) із 16 травня минулого року тимчасово виконував обов’язки керівника виконавчої влади заповідного району. Третє місце комісія присудила депутатові Любомльської міськради Олександрові Шуму.
Характерно, що новий керівник райдержадміністрації – з місцевих. Він народився в с.  Голядин Шацького р-у, а до цього кілька скликань поспіль обирався Грабівським сільським головою.
«Василь Володимирович пройде три дні стажування в обласній державній адміністрації, тобто до 6 січня 2017 року, – цитує Володимира Гунчика відділ інформаційної політики облдержадміністрації. – А наступного тижня, так само як в Іваничах, відбудеться офіційне представлення колективу районної адміністрації. Прошу заступників, керівників профільних управлінь, департаментів та відділів надати максимальну допомогу новопризначеному голові районної державної адміністрації задля нормального входження в його посадові обов’язки».
Світлана КОМА.
На фото Романа УСТИМЧУКА: Василь Голядинець в с. Адамчуки Шацького р-ну напередодні чергових «Днів добросусідства».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%