Сутінки демократії

Сутінки демократії

У ніч із 5 на 6 січня 2017 р. на вході в коридор органів влади області на Київському майдані м. Луцька встановили… турнікет.


Через 15 років ідея генерал-губернатора Волині Анатолія Француза воплотилася в реальне життя. Починаючи з ранку 6 січня 2017 р. зайти і вийти в «Білий дім» – адміністративну будівлю органів влади обласного рівня, де розміщуються і деякі представництва центральних відгалужень влади – громадяни можуть лише після попереднього запису в «амбарну книгу» постового. Потім вояка з Нацгвардії натискає заповітну кнопочку, лампочка на турнікеті червоний колір змінює на зелений, і  відвідувач має право пройти коридором у той чи інший кабінет. На зворотній дорозі потрібно знову підійти до «вертухая» і розписатися.

Як пояснили охоронці, ця процедура стосується всіх без виключення громадян України. Крім тих, які мають за честь працювати в кабінетах 9-поверхового епіцентру влади.

Суто міліцейська логіка Анатолія Йосиповича – запровадити правила входу-виходу в приміщення облдержадміністрації і облради на зразок відомчих інструкцій Міністерства внутрішніх справ періоду «пізнього Кучми» – 15 років тому викликала різку критику журналістів, депутатів і громадськості. Врешті-решт, Героєві України вистачило розуму від неї відмовитися.

Нині «правонаступник» генерал-губернатора в кабінеті на другому поверсі, вочевидь, працює ще в комфортніших умовах. Бо, погодьтеся, без відома голови облдержадміністрації Володимира Гунчика це «чудо техніки» за ніч в фойє будівлі ніхто не міг встановити…

Хоча… Щодо «наведення порядку» на «привладній території» допущено серйозне упущення. Бо крім турнікетів усередині треба встановлювати ще й шлагбауми на дорозі.

Володимир ДАНИЛЮК.

На фото автора: дорога біля «Білого дому», де скоро можуть збудувати шлагбаум.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4%
Банкет під час чуми (30) - 60%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 18%
Мені байдуже (1) - 2%