Луцька волейболістка – у фіналі!

Луцька волейболістка –  у фіналі!

Восьмою учасницею фінального етапу стала нападниця юніорської збірної України та луцької волейбольної «Волинь-Університет-ОДЮСШ» Тетяна Яцків. Щойно завершився відбір фіналісток конкурсу краси, який проводить Федерація волейболу України.  Хто стане володаркою титулу, знатимемо 11 лютого 2017 р., коли під час фінального матчу на Кубок України красуня отримає нагороду.   
Як нагадали колеги з порталу «Таблоїд Волині», волейболом дівчина почала займатися у себе в Івано-Франківську, але гучне ім’я Тетяна заробляє нині під керівництвом Богуслава Галицького. У 15 років вона вийшла на майданчик у матчі жіночої Суперліги, а уже сьогодні є одним із лідерів луцької команди, яка претендує на медалі національної першості. Минулого року Тетяна Яцків узяла на себе роль лідера атак української юніорської збірної під керівництвом Ольги Датій. У відбірних раундах волейболістка незмінно ставала однією з найцінніших у складі української команди, шкода, що пробитися у фінал континентальної першості нашим дівчатам не вдалося. У боротьбі за титул «Міс Волинь -2016» Тетяна Яцків лідирувала з першого дня голосування і у підсумку від уболівальників набрала 216 балів!
Тепер дівчина розраховує на подальшу підтримку, адже боротьбу за титул головної волейбольної красуні поведуть Ганна Жула («Педуніверситет», Чернігів), Юлія Козачковська («Білозгар-Медуніверситет», Вінниця), Олена Козиряцька-Середа («Орбіта», Запоріжжя), Марія Лозинська («Регіна», Рівне), Людмила Ляпка («Сєвєродончанка», Сєвєродонецьк), Аліна Степанчук («Хімік», Южний), Олена Тофан («Галичанка», Тернопіль) і наша Тетяна Яцків. 
Свої голоси можна буде віддавати за красунь на офіційній сторінці ФВУ у «Фейсбуці», а також на офіційному сайті Федерації волейболу України.
Роман УСТИМЧУК.
На фото «Волинських новин»: Тетяна Яцків.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (3) - 9.4%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (20) - 62.5%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (5) - 15.6%
Мене це не стосується. (2) - 6.3%