Як Штірліц

Як Штірліц

Голова парламентського комітету Сергій Пашинський після Різдва Христового повернувся на рідну землю і понад 5 годин провів на допиті в прокуратурі Київської обл.
Не відомо, що розповідав народний обранець про зухвалий напад В’ячеслава Хімікуса на носія недоторканості з боку звичайного та беззбройного громадянина України, але Сергій Володимирович так і не пояснив, звідки в нього взявся бойовий пістолет і за яких саме обставин він вирішив застосувати вогнепальну зброю. За однією з версій, нападник кинувся на нардепа з пляшкою в руках, якою й задав удару по голові. У відповідь Сергій Пашинський спочатку вистрілив у повітря, а потім поцілив у ногу нападникові.
Врешті-решт, як там усе відбувалося насправді, має встановити слідство. Що з головою в Сергія Володимировича все в порядку, підтвердив гірськолижний курорт в Альпах.
Потерпілий тим часом продовжує перебувати в лікарні і доводить, що мусив ударити парламентаря через необхідність захистити своє життя…
Цілком імовірно, що може бути і ще одна версія: хтось із них надивився перед Новим роком старого серіалу «Сімнадцять миттєвостей весни» і вирішив повторити подвиг розвідника Штірліца.
Світлана КОМА.
На фото з фільму «Сімнадцять миттєвостей весни»: штурмбанфюрер СС Макс Отто фон  Штірліц нейтралізовує гестапівця Вільгельма Холтоффа.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%