З Човниці їхати… човном?

З Човниці їхати… човном?

Що робити, коли місцеві дороги нагадують поле бою, а в людей, які змушені користуватися бездоріжжям, немає коштів для ремонту власними силами?
Ця дилема стала актуальною для Завітненської сільради Ківерцівського р-ну, де люди вже понад 30 років до траси не їдуть, а добираються через суцільні вибоїни, калюжі і багнюку.
Власне, про жалюгідний стан цього маршруту сполучення з «зовнішнім світом» «Волинська газета» повідомляла в статті «Ні пройти, ні проїхати…» ще 15 грудня 2016 р.
І ось надійшло повідомлення про те, що депутати Завітненської сільради офіційно звернулися до голови Ківерцівської райдержадміністрації Євгена Ткачука з проханням допомогти відремонтувати злощасну дорогу.
«На автомобільній дорозі сполученням між с. Суськ і трасою М14 сполученням Луцьк-Маневичі від с. Завітне до автомагістралі ремонт не проводився з 90-их років минулого століття.  У результаті вивезення лісу дорога перебуває в такому стані, що рух по ній практично унеможливлений. В бюджеті сільради коштів для дольової участі в проведенні капітального ремонту цієї дороги для співфінансування в співвідношенні 50х50 також немає», – констатується головою органу місцевого самоврядування Михайлом Лукянчуком стан справ.
Відтак, місцева громада (а це мешканці сіл Човниця, Суськ і Завітне) просять районну владу вирішити цю проблему.
Наразі інформації про результати розгляду звернення ще немає. Але якщо справа не зрушить із мертвої точки, то з настанням весни з Човниці через Завітне до с. Озеро хіба що човном їхати треба…
Світлана КОМА.
На фото автора: злощасний маршрут у бездоріжжя починається буквально за селом Завітне...  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%