«Сім’я Третяк»: суд триває…

«Сім’я Третяк»: суд триває…

Сьогодні, 18 січня, відбулося чергове судове засідання з розгляду кримінальної справи «Сім’ї Третяк». Подружжя обвинувачують в отриманні неправомірної вигоди.

Нагадаємо, 18 січня 2016 р. співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією та прокуратурою спіймали на хабарі заступника голови Ківерцівської райдержадміністрації Сергія Третяка.

Посадовцю оголосили про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Крім того, в ході досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що до махінацій причетна і його дружина – депутат Ківерцівської райради від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Тетяна Третяк. Жінці оголосили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27 (Види співучасників), ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального Кодексу України.

Протягом дня, учасники судового процесу вивчали докази надані прокурором. Всього було представлено 16 інформаційних носіїв, на яких записані текстові повідомлення, аудіо-записи телефонних дзвінків та відео-матеріали, пов’язані з обвинуваченням.

За браком часу та через зайнятість суду в інших судових процесах, не всі надані матеріали були досліджені і їх розгляд перенесли на наступне засідання, яке відбудеться 8 лютого.

Далі буде…

Ольга КОНОНЧУК.

На фото: під час судового засідання

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%