Що робити з несвіжим хлібом?

Що робити з несвіжим хлібом?

З черствого хліба не можна зробити смачний бутерброд, але є ще багато способів, як його використати. Ознайомтеся з нашими порадами, і можливо, наступного разу ви не будете просто викидати застарілий хліб у смітник.
Панірувальні сухарі
Можна заощадити гроші, перетворивши черствий хліб на панірувальні сухарі. Для цього наріжте хліб невеликими кубиками, покладіть на пергамент для випікання та висушіть при температурі 300 градусів (для цього потрібно лише 10-15 хвилин). У результаті вийдуть сухі та хрусткі сухарі, які можна перемолоти у блендері. Дайте готовим панірувальним сухарям охолонути і помістіть їх у герметичний контейнер. Термін придатності продукту – 2-3 місяці.
Якщо хочете отримати крупні сухарі, то подрібнюйте їх лише кілька секунд. Якщо хочете, щоб сухарі були з певним ароматом, перед подрібненням покладіть у блендер вашу улюблену приправу або сушені трави.
Салат з грінками
Перетворіть черствий хліб у смачні грінки для ваших салатів. Для цього поріжте хліб невеличкими кубиками, збризніть оливковою олією та посипте приправою на ваш вибір. Потім підсушіть грінки у духовці 10-15 хвилин – грінки повинні бути хрусткими та рум’яними. Дайте їм охолонути та помістіть у герметичний контейнер. Такі грінки придатні до вживання впродовж декількох місяців.
Порада: у духовці хліб буде дещо зменшуватися, тому нарізайте відразу більші кубики, а готовий продукт вже буде необхідного розміру.
Фарш
Дуже часто черствий хліб, попередньо замочений в молоці, додають у фарш. З такого фаршу дуже легко робити котлети, і виходять вони соковитими і смачними.
Брускетта
Підсмажте невеликі шматочки черствого багету на пательні. У вас вийде чудова основа для популярної італійської страви. Покладіть на грінку шматочок помідорки та ваш улюблений м’який сир, прикрасьте це листям базиліку, і вийде смачна закуска.
Заморожений хліб
Не вистачає часу, щоби щось зробити з черствим хлібом? Оберніть його у плівку та покладіть у морозильник. А коли придумаєте, де його використати, просто розморозте. Можете попередньо нарізати хліб на необхідні шматочки, так вам буде зручніше готувати страви.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%