Невже важко, служити чесно?

Невже важко, служити чесно?

Бути ближчими до людей, не перекладати відповідальність на інші служби і реально співпрацювати з місцевим самоврядуванням: такі ключові завдання поставив Президент України Петро Порошенка, представляючи нового очільника виконавчої влади області. 
12 січня 2017 р. глава держави в супроводі першого заступника глави Адміністрації Президента Віталія Ковальчука в Одесі представив нового керівника виконавчої влади регіону. Внаслідок конкурсу ним став Максим Степанов, який до цього займався друком цінних паперів і паспортів на поліграфкомбінаті «Україна», а за часів президентства Віктора Ющенка був першим заступником голови облдержадміністрації.
Виступаючи перед присутніми, Петро Порошенко особливо наголосив на корисності нової системи відбору керівних кадрів на рівні областей:
«Моє рішення про призначення людини, яка перемогла на конкурсі, Максима Степанова, є правильним рішенням».
Крім цього, глава держави закликав керівників виконавчої влади областей і районів у випадку виникнення надзвичайних ситуацій не ховатися по кабінетах і не перекладати свої повноваження на інших. У випадку з погіршенням погодних умов на Одещині виявилося, що координував усі заходи з налагодження руху автотранспорту... начальник місцевого облуправління Міністерства з надзвичайних ситуацій.
«Ви маєте бути ближчими до людей, розуміти людей і допомагати людям! А то вас тільки на мітингах уже можна побачити...», – наголосив Петро Порошенко, звертаючись і до голів райдержадміністрацій, які так само, як і чиновники обласного рівня, пальцем об палець не вдарили, щоб забезпечити належний рівень життєдіяльності ввірених територій.
Нагадаємо, що до цього виконавчу владу Одещини очолював Міхеіл Саакашвілі, який перейшов в опозицію до діючої влади та добровільно написав заяву про звільнення. А до цього головою облдержадміністрації був нинішній голова Волинської облради Ігор Палиця, якого в травні 2015 р. звільнили з посади без будь-яких пояснень.
Візит Петра Порошенка в Одесу, до речі, відбувся в режимі обмеженої інформації. Навіть напередодні прес-служба Одеської облдержадміністрації місцевим журналістам не підтверджувала, але й не заперечувала даних про візит високого гостя.
Ключовою настановою і для Максима Степанова, і для всіх інших чиновників має стати така теза Петра Порошенка:
«Наголошую, що найкраща політика – це чесно служити державі».
Сергій ШРАМЧУК.
На фото прес-служби Президента України Президент Петро Порошенко в Одесі під час представлення нового голови облдержадміністрації.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%