Сумне лідерство

Сумне лідерство

Серед п’яти областей держави, де рівень аварійності на дорогах сягнув критичної межі – Волинська, ситуацію в якій охарактеризували просто і доступно – колапс.
Через ускладнення погодних умов та підвищеної аварійної ситуації на автошляхах України лише за добу загинуло 9 громадян, травмовано – 64. Критичний рівень аварійності – в 5 областях, ускладнена ситуація – ще в 5 регіонах.
Прес-служба Нацполіції називає сумний перелік сумнівних лідерів. Критичний рівень аварійності в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Волинській і Луганській обл… Викликає занепокоєння стан автошляхів у Тернопільській, Хмельницькій, Кіровоградській, Дніпропетровській і Донецькій обл., де кількість ДТП збільшилася від 10 до 50%.
Численні приклади підтверджують анархію на волинських дорогах, яку характеризують як колапс відповідальності відповідних служб та відсутність дієвої координації з боку органів влади. Зокрема, одразу 2ДТП за участі 6 автомобілів трапилися 16 січня при в’їзді у м. Нововолинськ на трасі «Ковель – Жовква» (поблизу шахти №2). Також обабіч дороги в полоні опинилися фури, які не могли продовжити рух без допомоги рятувальників.
Портал «Буг» наголошує, що причиною стала аварійна дорога, яка, зі слів очевидців, не посипалася піщано-сольовою сумішшю вже останні 3 дні. Стан дороги з Нововолинська до Володимира-Волинського ще гірший. Так, у с. Суходоли фури не можуть виїхати під гору, щоб потрапити до с. Дігтів…
«І всі ж дорожники та чиновники знають, що відрізок дороги між Нововолинськом та Володимиром-Волинським є проблемним... І щойно ми ледь проїхали. Хто за нами, не знаю... Вже штук 30 фур стоять на підйомах. Поверхня дороги – лід, – поділився враженням один із учасників дорожнього руху, депутат облради від «Самопомочі» Костянтин Зінкевич. – Поліцейські дзвонять дорожникам, а ті кажуть, що не виїжджають посипати піском дорогу, бо не хочуть пошкодити ним інші автомобілі. Маячня повна! І всі оперують суперсловом «колапс». У мізках колапс! Думаю, будемо міняти цей «совок» в усіх дорожніх службах. Бо проїхали ми 3 області, де також сніг, мороз і туман. Але колапс чомусь лише у четвертій, на Волині».
То хто ж створив цей колапс? І хто з посадовців повинен відповідати за масову загибель і каліцтво людей, знищення автомобілів і випробування морозом замурованих у гігантських «корках»?
Сергій ШРАМЧУК.
На фото сектору комунікації ГУ Нацполіції Волині: слизька дорога в с. Седлище Любешівського р-ну викинула рейсовий автобус «Луцьк-Цир» у кювет, водій загинув, 4 пасажирів – у лікарні.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%