Загадкова підготовка

Загадкова підготовка

16 січня закінчилася міжсезонна пауза в гравців і тренерів ФК «Волинь». 
Наразі президент і головний тренер Віталій Кварцяний традиційно не повідомляє ніяких подробиць про початок до нового сезону. Так само доводиться зачекати й до офіційної інформації про те, хто з гравців захищатиме кольори «хрестоносців» у другій частині чемпіонату, а також – про найближчі плани підготовки колективу майстрів.
А тим часом за день до цього найближчий суперник лучан в офіційному турнірі – ПФК «Олександрія» – вже приступила до першого навчально-тренувального збору. Команда на чолі з головним тренером Володимиром Шараном прибула в Туреччину, де впродовж 2 тижнів готуватиметься до нового сезону. Цікаво, що в аеропорту їх зустрічав добре відомий волинським уболівальникам фахівець – випускник факультету фізвиховання Луцького педінституту В’ячеслав Грозний, який після втрати роботи в ужгородській «Говерлі» став біля керма легендарного «Динамо» (Тбілісі).
Як виявилося, поява В’ячеслава Грозного мала якесь пророче значення для планів подальшої підготовки нашої команди…
До 19 січня лучани повинні пройти медогляд та тренуватимуться у Луцьку, «обживши» зал ОДЮСШ. Після цього «Волинь» відправиться на збори, які до кінця місяця проходитимуть на спортивно-тренувальній базі поблизу Ужгорода, – деталізував портал «Футбол 24».
Під проводом Віталія Кварцяного будуть готуватися майже 40 футболістів із основного, молодіжного та юніорського складів. А от щодо одного з провідних захисників клубу – Артема Шабанова – ясності наразі немає: гравець, у якого на руках чинний до липня ц. р. контракт, у розташування команди не прибув. 
Відомо, що інтереси до вихованця київського футболу раніше проявляли алчевська «Сталь» і львівські «Карпати», але очільник волинського клубу Віталій Кварцяний, як зазначили колеги з «Чемпіона», поставив неодмінну умову: хоче агент Артема Шабанова змінити прописку футболіста, нехай виплачує солідну грошову компенсацію.
Нагадаємо, що гра «Олександрія» – «Волинь» запланована на 25 лютого і повинна відбутися на полі суперника.
Роман УСТИМЧУК. 
На фото прес-служби ПФК «Олександрія»: В’ячеслав Грозний зустрів у турецькому аеропорту Володимира Шарана.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.2%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 54.7%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (12) - 22.6%
Мене це не стосується. (3) - 5.7%