За чоботи – подяка

За чоботи – подяка

Влада Луцька і цієї зими посипатиме дороги щебеневою сумішшю!

Холоди – не за горами. Відтак тема підготовки до опалювального сезону та зими – особливо актуальна. Поки сезону не дали старт, представники влади обласного центру Волині наголошують: готові. Окрім того підкреслюють, що ожеледиця та мороз не застануть зненацька, бо практика посипання доріг соляно-щебеневою сумішшю минулоріч себе повністю виправдала.

– Така суміш дає більший ефект, – підкреслив Луцький міський голова Микола Романюк. – При чому – швидко. Раніше в місті працювали з піщаною сумішшю, але в Європі від такої ідеї давно відмовилися. Пісок, а на Волині його чистого практично не знайдеш, лише – з глиною, залишається на взутті. Після минулої зими до мене приходили жіночки й дякували, бо чоботи зосталися цілими. Щебенева суміш не шкодить взуттю. 
Ще одне – пісок із глиною, котрі в результаті опиняються в каналізації, так званій ливневці, дуже складно навесні звідти вимити. Але чи виникають такі ж проблеми зі щебенем? Про це – ні слова.
Міський голова вважає, що саме дрібний щебінь, яким посипали вулиці минулої зими, врятував місто, зокрема мости. Єдиний мінус – комунальники вчасно не прибрали суміш із доріг, коли зійшов сніг. У жеківців на таке – своя теорія. Директор департаменту ЖКГ Луцької міської ради Іван Кубіцький переконує: ефективному прибиранню заважають автомобілі, які стоять обабіч вулиць. Тому взимку 2013 – 2014 років практикуватимуть заборону такого паркування. Натомість запровадять іншу практику: одного дня дозволятимуть залишати транспортні засоби з правої сторони дороги, а іншого – з лівої. Відповідно й прибиратимуть.
Світлана ГОЛОВАЧУК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 13.4%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (229) - 43.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (160) - 30.7%