Маковичівський «Барвінок»

Маковичівський «Барвінок»

У с. Маковичі  Турійського р-ну за кошти Фонду регіонального розвитку, сприяння районної влади та активної роботи сільської громади збудували дитячий садочок, який уже відвідує 23 дитини.
А нещодавно ошатну дошкільну установу урочисто відкрили.  Розділити радість із мешканцями села та привітати їх із довгоочікуваною подією завітали: заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, депутат облради від Турійщини Роман Микитюк («Наш край»), голова райдержадміністрації Орест Василишин, його перший заступник Леонід Марчанчин, голова райради Ольга Черен, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Надія Матвіюк, голова місцевого господарства СВК «Слава» Юрій Мацьоха, директор ТОВ «АМіЛа» Олена Демчук і, звичайно, Маковичівський сільський голова Євген Заславський.
«Гості радісної події привітали дітей, їхніх батьків та колектив працівників із отриманням нового затишного садочка та побажали всім здоров’я, добра, миру, злагоди та доброї долі. У такий нелегкий для країни час є все ж таки і радісні моменти, такі як відкриття дошкільного навчального закладу для майбутнього нашої держави – для дітей», – повідомив відділ інформаційно-внутрішньої політики та організаційної роботи апарату райдержадміністрації.
А Турійщина продовжує розвивати освітню сферу. Зокрема, триває добудова ЗОШ І-ІІст. у с. Мокрець.
Сергій ШРАМЧУК.
На фото з відкритих джерел: найголовніші господарі й гості «Барвінка» – діти з Маковичів.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%