«Сім’я Третяків»: суд триває…

«Сім’я Третяків»: суд триває…

Чому початковий інтерес волинських медіа до цієї резонансної справи раптово згас? Влада налякала чи ліньки відвідувати судові засідання?
Продовжується судовий процес у кримінальній справі, пов’язаній зі звинуваченням у корупції екс-заступника голови Ківерцівської райдержадміністрації Сергія Третяка та його дружини Тетяни – депутата Ківерцівської райради від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність».
Під час чергового судового засідання, 18 січня, розглядався пакет доказів: текстові повідомлення, аудіо-записи дзвінків та відео-метеріали, розміщені на 16 інформаційних носіях.
Варто відзначити, що хоча заява від жертви, а саме – директора ТзОВ «Укрпат» Руслана Бокія (у якого нібито вимагали грошову «компенсацію» за «підтримку» в тендері) – була подана до правоохоронних органів 11 грудня 2015 р., стеження за підсудними розпочалося на два дні раніше, що викликає певні сумніви у законності дій правоохоронних органів.
Проте ряд доказів – явно проти подружжя Третяків. Так, учасники судового процесу мали змогу ознайомитися з відео-матеріалом, на якому чітко видно, як підприємець передає кошти знайомій Третяків в одному з павільйонів ТЦ «Варшавський», після чого жінка одразу зв’язується з підозрюваним та повідомляє, що «все добре».
Також є ряд повідомлень та дзвінків, з яких випливає, що подружжя брало участь у сумнівній угоді. Але, з моїх особистих спостережень, з почутого та побаченого складається враження, що фрази про те, що ніби Сергій Третяк вимагав «винагороду» та всіляко втручався та перешкоджав процесу законного проведення тендера на користь вище згаданого підприємця, явно натягнуті.
Два відео, представлених на судовому процесі, показують, як підсудний спілкувався з жертвою, але, на жаль, суть розмови невідома, так як із незрозумілих причин у відеозаписах відсутній звуковий супровід.
І хоча судове засідання продовжувалося протягом дня, розглянути всі надані прокурором матеріали не вдалося. Тому його перенесли на 8 лютого.
Також сторони домовилися про ще три наступних засідання, на яких, за планом, мають заслухати виступи свідків та провести судові дебати. У справі задіяно близько тридцяти свідків, проте за словами прокурора, лише 10 візьмуть участь у судовому процесі.
Що ж будемо сподіватися, що фінішна пряма уже близько, і правоохоронці, представники судової влади за обвинувачені спільними зусиллями віднайдуть правду, якою б вона не була.
До речі, за словами підсудних, «Волинська газета» – єдине медіа, котре продовжує висвітлювати судовий процес, хоча на початку таких було дуже багато. 
«Напевно, інших залякала влада», – так прокоментувала ситуацію Тетяна Третяк.
Тож далі буде… Тим паче, що «Волинська газета» не з лякливих.
Ольга КОНОНЧУК.
На фото автора: під час судового засідання.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%