«Клуб учасників АТО»

«Клуб учасників АТО»

"Зимова агрошкола" у Любешівському районі

26 січня 2017 року у Любешівському районному зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників антитерористичної операції, повідомляє прес-служба департаменту агропромислового розвитку обласної держадміністрації. Зустріч організована в рамках діяльності «Клубу учасників АТО».   Взяв участь у засіданні Андрій Геліч - головний спеціаліст управління агропромислового розвитку Любешівської районної державної адміністрації.

Він презентував присутнім заходи фінансової підтримки розвитку особистих селянських господарств, які передбачаються у «Комплексаній програмі розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2016-2020 роки» та «Комплексній програмі розвитку галузі агропромислового комплексу в районі на 2016-2017 роки».

Під час семінару Андрій Степанович розповів про можливості відшкодування відсотків кредитів комерційних банків на придбання сільськогосподарської техніки та інвентарю, на будівництво і реконструкцію міні-доїльних залів або молокопроводів, картопле-, овоче- та фруктосховищ. Також всі присутні ознайомилися із порядком часткового відшкодування виробникам органічної продукції вартості послуг із сертифікації. А для тих господарів, які утримують тварин, діє фінансова підтримка, спрямована на відшкодування вартості штучного осіменіння корів і телиць з районного бюджету. 

Фахівець поінформував, що для жителів району є можливість вирощувати ягідні культури на умовах договору про співпрацю із ГО «Ягідник». Пояснив, що вступивши до цієї громадської організації, можна отримати саджанці малини, ожини, смородини, порічок, агрусу. Запропоновані умови співпраці гарантують повну реалізацію вирощеної продукції за ринковими цінами, які складуться у регіоні.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (235) - 43.5%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 30.9%