Торги?

Торги?

Василь Столяр може стати «бурштиновим королем» Волині

Депутати облради пропонують призначити директором КП “Волиньприродоресурс” Василя Столяра. Про це стало відомо під час засідання майнової комісії облради у п’ятницю 27-го січня, повідомляє видання «Волинь 24»..

Відповідну заяву на розгляд комісії, за словами голови комісії Миколи Буліги, подав сам депутат облради Василь Столяр.

Волинські обранці підтримали кандидатуру Василя Столяра і рекомендували облраді призначити його керівником КП. Як повідомили під час комісії, виконуючий обов’язки директора комунального підприємства Веніамін Туз тривалий час хворії, тому є необхідність у призначенні нового керівника.

"Виконуючий обов'язків хворий, лежить у лікарні. Саме він попросив мене замінити його, – підтвердив свій намір стати директором комунального підприємства "Волиньприродоресурс" виданню "Волинь24". – Якщо депутати мене підтримають, буду робити програму цього підприємства. Так званий бізнес-план. Щоб люди розуміли, бачили і знали, як воно працює, тощо. А то всі говорять, а правди людям не доносять. Треба вже щось змінювати, а головне - заробляти кошти у бюджет громади.

Про ймовірність того, що підприємство очолить Столяр, говорили давно. Сам депутат, до речі, ніколи не спростовував цієї інформації. А зазначав, що коли отримає таку пропозицію, то не відмовиться. До речі, Василь Столяр – голова екологічної комісії Волинської обласної ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%