Знакові події

Знакові події

Волиняни зустрілися з «людиною, яка запалює наші серця любов’ю до України»

У четвер, 26 січня, в переповненій актовій залі Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки відбулася презентація біобібліографічного покажчика «Ігор Павлюк: письменник, науковець». Повідомляє Віктор Вербич із «Волинської правди».

Дійство невимушено-щиро вела Наталія Хомяк, провідний бібліотекар Волинської ДОУНБ імені Олени Пчілки. Передовсім вона ознайомила з життєписом відомого українського поета, прозаїка, драматурга, літературознавця, доктора наук із соціальних комунікацій, професора, лауреата Народної Шевченківської премії (Залізний Мамай) та низки літературних відзнак міжнародного і всеукраїнського рівням. Нагадавши, що Ігор Павлюк 1 січня цього року відзначив свій п’ятдесятилітній ювілей та «все своє життя присвяти служінню літературі», Наталія Хомяк процитувала висловлювання видатних майстрів слова про його творчість.

 Дмитро Дроздовський, автор передмови до біобібліографічного покажчика, літературознавець, головний редактор журналу «Всесвіт», під час свого виступу наголосив: «Ігор Павлюк – це великий життєлюб… Його поезія дуже проста, але в цій простоті є дивовижна заглибленість у нашу архетипність… Павлюк – людина, яка запалює наші серці любов’ю до України».

 А народний депутат України у ВР 6 скликання Володимир Карпук підкреслив, що письменник і науковець Ігор Павлюк «достойно презентує Україну в світі».

 Серед тих, хто промовляв під час імпрези, були заслужений працівник культури Людмила Стасюк – директор Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки, Алла Понагайба – завідувач відділу краєзнавчої роботи цієї книгозбірні, культуролог і мистецтвознавець Василь Ворон, Ольга Ляснюк – голова Волинської обласної організації НСПУ, заслужений журналіст України Євген Хотимчук, письменники Ігор Ольшевський, Віктор Вербич, Іван Чернецький, літератор Микола Гаврилюк та інші.

Неодноразово брав слово і сам Ігор Павлюк. Він читав свої вірші, відповідав на запитання, ділився спогадами та роздумати про творчість.

 Загалом презентація 216-сторінкового біобібліографічного покажчика «Ігор Павлюк: письменник, науковець» стала святом спілкування з одним із найвидатніших майстрів слова, який черпає натхнення і на рідній, праотчій Волині. 

Попри презентацію біобібліографічного покажчика відбулося пошанування поета-волинянина з його першим 50-річчям.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%