Лісова галузь

Лісова галузь

Директорів двох лісогосподарських підприємств визнали гордістю району!

На Маневиччині відзначили тих, ким пишається весь район. Захід відбувся за участі найвищого керівництва краю та громадських діячів, повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Так, серед номінантів – директор ДП «Поліське лісове господарство» Андрій Яцина, який отримав премію «Людина року Волині-2016», ставши переможцем у номінації «Господарник року».

ДП «Поліське ЛГ», незважаючи на те, що діє порівняно недавно – створене у 2011 р., працює досить успішно за багатьма показниками.

Андрій Яцина очолює колектив, який складається з майже 100 осіб. Значна частина його підлеглих – демобілізовані воїни АТО. Сам Андрій Мар’янович також пройшов дорогами війни. Тому добре розуміє, як важливо захиснику держави, повернувшись додому, мати достойну роботу.

А найбільшим платником податків у Маневицькому районі є ДП «Маневицьке ЛГ» – відповідну нагороду отримав директор підприємства Володимир Радіон.

Варто зазначити, що у 2016 році підприємство сплатило до бюджетів усіх рівнів 29 млн 722 тис. грн податку і 8 млн 345 тис. грн єдиного соціального внеску.Обом директорам підприємств було вручено дипломи «Людина року Маневиччини 2016».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%