Звернення!

Звернення!

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ!

На території України у зв'язку з несприятливими погодними умовами (випадання дощу при мінусовій температурі повітря через утворення слизькості покриття) склалась складна ситуація із забезпечення проїзду автотранспорту на дорогах державного та місцевого значення в регіонах України, застерігає відділ забезпечення безпеки дорожнього

ГУНП у Волинській області і звертається до усіх водіїв та учасників дорожнього руху без потреби не вирушайти в дорогу!

«Шановні водії! Просимо вас бути максимально уважними за кермом. Дотримуйтеся безпечної швидкості руху, інтервалу та дистанції. Особливо в місті - під'їжджаючи до переходів, чи місць скупчення людей, завчасно скидайте швидкість, щоб запобігти негараздам. Також закликаємо бути якомога обережнішими пішоходів! Не вибігайте різко на дорогу, переходьте проїзну частину у встановлених місцях.

На території області додатково виставлені наряди поліції відділу забезпечення безпеки дорожнього руху управління превентивної діяльності ГУНП у Волинській області для надання допомоги учасникам дорожнього руху в зв’язку з погіршенням погодних умов.

Не забувайте про пішоходів. Люди, що переходять дорогу, можуть послизнутися і впасти. Наближаючись до пішохідних переходів і місць розташування дитячих установ знижуйте швидкість до мінімуму.

Дотримуйтесь усіх вимог правил дорожнього руху, будьте уважними і обережними, особливо у темний час доби. Пам’ятай, всіх Вас чекають дома рідні та близькі!»

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%