Рейди

Рейди

 Луцьк: рятувальники провели протипожежні інструктажі з громадянами, які опинилися у складних життєвих обставинах

Співробітники ДСНС провели інформаційний рейд на території міста Луцька. Посилену увагу приділили особам із групи ризику: тим, хто проживає у закинутих будинках і веде асоціальний спосіб життя. Про це повідомляє управління ДСНС у Волинській області.

З’ясувалося, що у приміщення, де перебувають безпритульні особи, наявні грубі порушення правил пожежної безпеки, зокрема печі опалення – в аварійному стані, а в кімнатах чимало матеріалів, що можуть загорітися від найменшої іскри. Крім того, й самі мешканці, які зловживають спиртним та мають небезпечну звичку курити в ліжку, до створення для себе безпечних умов байдужі.

Співробітники ДСНС намагалися достукатися до свідомості громадян, пояснивши, що ігнорування елементарних вимог безпеки може обернутися трагедією, закликали бути максимально пильними при використанні відкритого вогню й не курити у приміщеннях.

Під час інформаційного рейду співробітники Служби «101» оглянули й імовірні місця скупчення безпритульних осіб на територій центральної частини міста та в районі залізничного вокзалу. Саме поблизу вокзалу неодноразово горіли смітники, які, за свідченням тутешніх жителів, підпалюють ті, хто перебирає там сміття у пошуках макулатури та пляшок. Присутнім там громадянам співробітники ДСНС нагадали правила пожежної безпеки та повідомили, що за зумисний підпал передбачено відповідальність перед законом.

Крім того, учасники рейдової групи оглянули підвальні приміщення багатоповерхових будинків у спальному районі міста та констатували, що підвали надійно замкнені. Відтак доступ сторонніх осіб туди закрито. Рятувальники провели інструктажі з місцевими жителями щодо дотримання правил пожежної безпеки у побуті, а також рекомендували у випадку проникнення у підвали та під’їзди будинків сторонніх осіб інформувати правоохоронні органи.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%