Шацьк

Шацьк

Думки Громадської ради почуто

Своєю небайдужістю та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району переконливо довели учасники засідання громадської ради при Шацькій районній державній адміністрації, яке відбулося 27 січня 2017 року в залі засідань Шацької районної ради. Про це повідомляє сектор з питань внутрішньої  та інформаційної політики апарату райдержадміністрації.

У роботі засідання громадської ради взяли Голядинець Василь Володимирович, голова Шацької райдержадміністрації та Карпук Сергій Вікторович, голова Шацької районної ради.

Голова громадської ради Адам Дударчук  виступив з промовою щодо історичних подій у зв’язку з Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту (27 січня) та днем пам’яті Героїв Крут (29 січня).

 «Ці події, не дивлячись ні на що, назавжди залишаться світлими в нашій пам’яті, для того, щоб наступні наші покоління зберегли пам’ять про цю трагедію з метою запобігання в майбутньому актам геноциду і охороняли, як пам’ять історії, місця, де відбувалися подвиги наших героїв» - зазначив Адам Харитонович.

З другого питання порядку денного про план роботи громадської ради при райдержадміністрації інформувала Олена Гуж, завідувач сектору з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату райдержадміністрації. Члени громадської ради обговорили перелік питань, внесені пропозиції були взяті до уваги, погоджені і подані на затвердження голови райдержадміністрації. Під час обговорення, Олена Іванівна, відзначила активну роботу членів громадської ради та їх участь в житті району, а саме участь в організаційних комітетах з відзначення в районі державних та знаменних свят, а також зауважила на тому, що керівництво району дослухається до думки громадськості і сприяє у вирішенні актуальних проблем, які виникають у життєдіяльності громадян нашого району.

Також на засіданні члени громадської ради спільно з керівниками району обговорили ряд питань щодо організації та проведення заходів в районі з відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ї річниці виведення військ з Афганістану (15 лютого) та вшанування Героїв Небесної Сотні (20 лютого).

На завершення, голова райдержадміністрації Василь Голядинець та голова районної ради Сергій Карпук висловили свої побажання та пропозиції щодо організації окремих громадських заходів і закликали представників громадських організацій до плідної співпраці, взаєморозуміння, а також у належній підтримці з боку громадянського суспільства в цілому.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%