Петиції проти знесення прибудинкових територій багатоквартирок

Петиції проти знесення прибудинкових територій багатоквартирок

Прибудинкова територія багатоквартирного житлового будинку є особливим об’єктом права власності на землю, оскільки призначена для розміщення й обслуговування житлового будинку та має задовольняти інтереси його мешканців, - повідомляє спільнота Що?Де? Коли? на Фейсбуці.


Відповідно до статті 38 Земельного кодексу України «До земель житлової та громадської забудови належать земельні ділянки в межах населених пунктів, які використовуються для розміщення житлової забудови, громадських будівель і споруд, інших об'єктів загального користування». 
Порядок використання земельних ділянок багатоквартирних житлових будинків регулюється статтею 42 Земельного кодексу України, відповідно до якої «Земельні ділянки, на яких розташовані багатоквартирні жилі будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкові території державної або комунальної власності, надаються в постійне користування підприємствам, установам і організаціям, які здійснюють управління цими будинками. У разі приватизації громадянами багатоквартирного жилого будинку відповідна земельна ділянка може передаватися безоплатно у власність або надаватись у користування об'єднанню власників». Тож господарські споруди( гаражі,сараї та ін). Стоять там на законних підставах, так як мешканці щомісячно сплачують плату за землю, та використовують ці будівлі для своїх інтересів та потреб, що передбачені законом! Тож мешканці будинку, що проживають на вулиці Саперів 19, 8-го Березня31міста Луцьк, просять нашу міську раду, все таки проголосувати «За Скасування рішення знесення таких споруд».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%