Achtung! Achtung! Deutsche in Zamosс

Achtung! Achtung! Deutsche in Zamosс Під керівництвом заступника керівника Федеральної поліції Німеччини Юргена Шуберта в Люблінському воєводстві РП,буквально біля кордону з Україною, 2 дні працювала делегація німецьких прикордонників та урядовців. Крім перемовин та покладань квітів німці наголосили: східний кордон Республіки Польща – це насправді кордон Європейського Союзу, а раз так, то і захищатися повинен якнайкраще.


Оскільки прикордонні війська належать у ФРН до компетенції Федеральної поліції, то візит заступника керівника цієї стратегічної для ФРН установи на Люблінщину цілком зрозумілий. Тим паче, що разом із ним із Варшави прибув головний комендант Прикордонної варти РП полковник Марек Лапіньські, якого супроводжував очільник Надбужанського відділу ПВРП бригадний генерал Войцех Сковронек.

«Перший день візиту німецька делегація мала зустріч у ратуші м. Замость (аналог українського міськвиконкому, – авт.), де сторони обговорили стан безпеки та міграційну ситуацію в контексті актуальної міграційної ситуації всередині ЄС, оцінили рівень співпраці між ФРН і РП в минулому році, а також окреслили пріоритети на рік нинішній», – акцентувала прес-служба Надбужанського віддяку ПВРП.

Оскільки гостей із Берпліна особливо цікавила охорона нцмцько-польськогго кордону, то Марек Лапіньські і Юрген Шуберт підписали угоду про створення спільних німецько-польських прикордонних застав, на зразок тих, які вже працюють у Свєску, Помеллені і Людвігсдорфі.

Наступного дня делегації з Берліна і Варшави разом із Президентом Замостя Анджеєм Внуком поклали вінки та квіти біля монументу «Діти Займойщизни»:

«Це нагадування про понад 30 тис. польських дітей із Замостського повіту, які стали жертвами «умиротворення» під час Другої світової  війни з боку гітлерівських окупантів, особливо – на межі 1943 і 1944 рр. Шана, яку віддала німецька делегація на цьому священному для місцевих поляків місці, є дуже символічною», – наголошується в прес-релізі.

Завершилося перебування високих гостей в Замостьському повіті Люблінського воєводства відвідинами комендатур Надбужанського відділу Прикордонної варти Республіки Польща в Грубешові і Тересполі, де вони дізналися про структуру та завдання охоронців кордону. Наголошено, що надійна оборона східного кордону РП – цен одночасно і захист кордону Європей       ського Союзу.

Сергій ЩРАМЧУК.

На фото Даріуша СЄННІЦКІ: делегації з Берліна і Варшави біля монументу «Діти Замойщизни».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%