Медичний майдан

Медичний майдан Першою проти антинародної медичної реформи піднялася мала батьківщина Президента – Вінничина. 28 січня в м. Шаргород відбулася масова акція протесту. А 29 січня щось схоже відбудеться в волинських Самарах на Ратнівщині...


Понад 1000 місцевих жителів провели мітинг біля райдержадміністрації, протестуючи проти перепрофілювання місцевої рай лікарні.

«Незадовго до цього виконавча влада області розробила проект, за яким Вінничину ділять на 3 госпітальних округи. Відтак, багато районних лікарень втратять і статус, і фінансування. В тому числі й Шаргородська, що викликало різке обурення місцевого люду.

«Люди стверджують, що вінницькі чиновники хочуть перетворити висококласну лікарню на «лікувальний заклад планового оздоровлення, а центр госпітального округу буде аж в м. Могилів-Подільський. Тому люди й вийшли на протест, заявляючи, що він – не останній», – сповістили «Новини Харківщини».

Слід зауважити, що волинська владна верхівка також хоче перекроїти медичну карту області так, щоб і в нас було лише 3 госпітальних округи. Мало того: громада с. Самари Ратнівського р-ну вже багато років  намагається врятувати свою дільничну лікарню, яка вкрай потрібна центру майбутньої об’єднаної територіальної громади. Їх не чує ні голова райдержадміністрації Адам Харлампович, ні голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, якого делегація з віддаленого поліського села чекала під дверима понад 4 години.

Тому 29 січня в с. Самари, як стало відомо з надійних джерел, відбудеться масова акція протесту. Власне, люди про це й попереджали губернатора, вислухавши його беззмістовні відповіді.

Сергій ЩРАМЧУК.

Фото Леоніда АНДРОСОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%