Міністр подарував за рахунок держави більше «стволів», ніж усі попередники разом узяті

Міністр подарував за рахунок держави більше «стволів», ніж усі попередники разом узяті А ще міністр Аваков гордиться нардепом Пашинським, який із «нагородного» пістолета стріляв у беззбройну людину?!


Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив, що за час свого перебування на посаді 

вручив за заслуги 1322 одиниць зброї цивільним і службовцям за різні заслуги. Про це він написав у неділю на сторінці в одній із соцмереж.

«Я вручив за 2014-2016 роки 1322 одиниці нагородної зброї. Більше всіх міністрів разом узятих. І вважаю, що діяв в поточній ситуації адекватно, і був гордий за кожного, кому вручав зброю», – цитує Арсена Авакова, перекладаючи з російської на українську, «Радіо «Свобода».

У поясненні, яким категоріям громадян він видає нагородну зброю і чому, міністр МВС вказав, що відзначає таким чином, серед інших, тих депутатів та чиновників, які проявили активну діяльність під час подій Революції гідності, у конфлікті на Донбасі та в контексті подій довкола окупованого Криму.

«Нагородна зброя, вручена мною і депутатам, і державним службовцям. Тут для мене включався дуже ясний критерій. Нагороди отримували депутати останніх скликань, які брали активну участь у подіях на Майдані і ті, хто так чи інакше активно діяв у цій ситуації військового конфлікту на сході і в Криму. Виходячи з тих же критеріїв вручали нагородну зброю і членам уряду, співробітникам апарату РНБО, інших органів виконавчої влади», – сказав Арсен Аваков.

Він зазначив, що рішення нагороджувати цивільних і службовців – це його право, яким він «активно користується».

Серед нагороджених ним як міністром внутрішніх справ Арсен Аваков вказав військових, волонтерів, поліцейських, прикордонників, рятувальників, пожежників, артистів, журналістів та інших.

«Не вручав – негідникам, пройдисвітам з грошима», – сказав Аваков.

Він додав, що було ухвалене рішення: не оприлюднювати повних списків нагороджених, переважно військових і поліцейських, бо дані про них можуть завдати шкоди професійній діяльності чи особистій безпеці.

Щоправда, деяка інформація таки «просочилася». Наприклад, про пістолет-кулемет системи Томпсона, який безплатно отримав екс-глава КМУ Арсеній Яценюк – точнісінько такий, яким орудували гангстери в США періоду «Великої депресії».

Світлана КОМА.

Фото Агенції «Reuters».

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Чи справилася б центральна влада з епідемією коронавірусу без підтримки органів самоврядування Волині?

Звичайно, адже вона використала для боротьби з Covid-19 весь потрібний державний ресурс. (7) - 13.5%
У Києві тільки імітують бурхливу діяльність. Насправді під прикриттям коронавірусом вирішують інші справи. (29) - 55.8%
Якби не місцеві ради, то епідемія б стала масовою. (11) - 21.2%
Мене це не стосується. (3) - 5.8%