Прокурори «вдарилися в дитинство»

Прокурори «вдарилися в дитинство» Генеральна прокуратура України не хоче віддавати Нововолинській міськраді споруду колишнього дитсадка для того, щоб згодом там розмістити дитсадок.  Вимагає «баш на баш», хоча просто орендує майно громади Міста гірників!


Як зазначено у відповіді Генпрокуратури на звернення міськради, ця будівля до вересня 2014 р. використовувалася прокуратурою Волинської області на умовах оренди більше 9 років. За час експлуатації прокуратурою Волинської області проведено її поточний ремонт та облаштування прибудинкової території за рахунок коштів Державного бюджету України. І нині будівля використовується прокуратурою Волинської області за призначенням.

«Питання щодо передачі нерухомого майна за адресою: м. Нововолинськ, вул. Маяковського, 19, у комунальну власність не може бути вирішено. Разом з тим пунктом 2 статті 7 указаного Закону передбачено процедуру передачі об’єктів права державної та комунальної власності шляхом обміну об’єктами. Слід зазначити, що об’єкт комунальної власності, який буде запропонований для обміну, повинен бути рівноцінним державному майну», – цитує портал «Вголос» відповідь із ГПУ.

З огляду на це перший заступник міського голови, секретар ради Андрій Сторонський зауважив, що уже не вперше виконавчий комітет Нововолинської міської ради звертався до Генпрокуратури стосовно повернення адмінбудівлі за адресою вул. Маяковського, 19, у міську комунальну власність:

«У відповіді Генпрокуратури на попередній лист виконкому також повідомлялося, що зазначена будівля є нежитловою та використовується органами прокуратури за призначенням».

Однак, як відомо, на звернення народного депутата України Ігоря Гузя з цього ж питання Генпрокуратура дала відповідь дещо іншого змісту, а саме, що не заперечує проти передачі адміністративної будівлі по вулиці Маяковського, 19, у комунальну власність територіальної громади міста за умови розміщення в ній дитячої дошкільної установи.

То скільки часу прокурори працюватимуть там, де повинні бавитися дітки, наразі невідомо. Тим паче, що однією з вимог Майдану було  скорочення прокуратури та позбавлення цього органу багатьох невластивих функцій, однак на закон нардепи наклали мораторій…

Роман УСТИМЧУК.

На фото порталу «Вголос»: споруда, де має бути дитсадок, але сидять прокурори.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (165) - 30.8%