«Чорна діра»

«Чорна діра»

Ще 28-го жовтня минулого року оперативники Луцького прикордонного загону  разом зі співробітниками прокуратури Волинської області на діючому аеродромі в Турійському р-ні виявили одразу 3 літаки, які могли використовуватися контрабандистами для доставки крупномасштабних партій тютюнових виробів і бурштину-сирцю в Польщу. Проте досі не відомо, кому належали малі літальні апарати, де вони зараз перебувають, що з членами екіпажів літаків, і – найголовніше! – чи встановлені джерела постачання контрафактної продукції та місця за кордоном, де приземлялися затримані крилаті нелегали.
Нагадаємо, що восени минулого року прес-служба  Держприкордонслужби України оприлюднила сенсаційну новину: у Турійському р-ні на діючому аеродромі сільськогосподарського призначення в одному з ангарів виявили 3 літаки: «Як-12», «Вілга» та «Сессна». Вся техніка перебувала під охороною.
«За перевіркою інспекції державної авіаційної служби України встановлено, що легкомоторний літак «Сессна» має льотну придатність та може використовуватись для здійснення польотів у визначеному законодавством порядку.  А на «Як-12» та «Вілга» у реєстрі Державної авіаційної служби будь-яка інформація про їх льотну придатність була відсутня», – деталізувала прес-служба ДПСУ. – У зв’язку з можливим використанням цих літальних апаратів у протиправній діяльності, що пов’язана з незаконним переміщенням контрабандних товарів чи будь-яких інших заборонених предметів та на підставі ухвали суду їх вилучено. Наразі триває перевірка».
Минуло вже доволі часу, щоб з’ясувати, на якому етапі перебуває розслідування за кримінальним провадженням, порушеним за ознаками ст. 201 Кримінального кодексу України «Контрабанда». Невже організатори тютюнового каналу в Європу зуміли вийти сухими з води, а їхні літаки знову регулярно піднімаються в повітря?
Наш кор.
На фото прес-служби ДПСУ: один із затриманих на Турійщині літаків.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%