Віртуальний спортмайданчик

Віртуальний спортмайданчик

Прокурор Волинської області Максим Киричук повідомив про підозру у вчиненні службового підроблення голові Грядівської сільської ради Іваничівського р-ну.
У листопаді 2016 р., як сповіщає прес-служба прокуратури області, сільрада уклала договір підряду з одним із волинських господарських товариств  на будівництво дитячого спортивного майданчика в садочку «Дзвіночок» у с. Низкиничі Іваничівського р-ну.
«Підприємство зобов’язалося збудувати майданчик до кінця грудня минулого року, проте умов договору не виконало. Попри те, що об’єкт був не готовий до прийняття у експлуатацію, сільський голова вніс завідомо неправдиві відомості до акту приймання виконаних будівельних робіт, а також довідки про вартість виконаних будівельних робіт про будівництво дитячого спортивного майданчика та виконання робіт на  суму понад 76 тис. грн», – деталізується в повідомленні.
Відтак, голову громади підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 366 Кримінального кодексу України. 
Вочевидь, ідеться про багаторічного голову Грядівської сільради Миколу Бородчука. Загалом до складу цього органу самоврядування, крім с. Низкиничі, входять ще й села Гряди, Кропивщина, Тишковичі і Хренів. Загалом на території сільради проживає майже 3000 громадян. А найбільшою святинею вважається Низкиничівський Успенський чоловічий монастир, святі отці якого, звичайно, й гадки не мають, що коїв зі спортмайданчиком місцевий голова...
Роман УСТИМЧУК.
На фото автора: ось такий вигляд мають недобудовані спортмайданчики.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%