Гнізда розпусти

Гнізда розпусти

Якщо дівки в прямому ефірі демонстрували замовникам свої інтимні місця крупним планом, то рівненські слідчі це визнають порнографією і порушать кримінальну справу. Якщо ні – то еротикою, за яку нічого не буде. Але переглядають відеоматеріали та «документують» побачене рівненські пінкертони вже майже рік!!!
«У Рівному діяло щонайменше дві доволі успішні порностудії, які працювали, орієнтуючись на клієнтів у Європі та США. Під порностудії винаймали квартири у багатоповерхівках на вул. Студентській та пр-ті генерала Безручка (колишня Дундича). Дівчата роздягалися перед веб-камерою і виконували будь-які вказівки клієнтів, що спостерігали за ними в онлайн-режимі і оплачували «послуги» щохвилинно», – сповіщає «Рівне вечірнє». 
Про такий порнобізнес у Рівному кіберполіції стало відомо ще наприкінці лютого минулого року, проте обшуки у «студіях» правоохоронці провели лише минулого тижня. Доти проводили розслідування і… документували злочин. 
Олег Лепеха, начальник Поліського управління кіберполіції, так пояснив журналістці Аллі Садовник цю метаморфозу: 
«Ми були здивовані, коли дізналися про ці порностудії. Такий вид злочинності більш притаманний великим містам, де багато студентів і люди мало одне одного знають. За три роки моєї діяльності вперше подібний випадок трапився у Рівному. На документування злочину у нас пішов майже рік, проте ще потрібно провести чимало слідчих дій. Поки триває слідство, можу лише зазначити, що до створення обох порностудій причетні одні й ті ж люди. Під час обшуків у квартирах було п’ятеро дівчат. Усі — з 90-х років народження, були і студентки. Поки що підозру не оголошено нікому, потрібно ще встановити, що дівчата надавали послуги порнографічного характеру, а не просто, до прикладу, прийшли у гості. Дівчата працювали на іноземний веб-сайт, яким можуть користуватися лише мешканці інших держав. Доступ з території України на нього заборонений. Клієнти сайту могли обирати будь-яких дівчат, у кожної з них був свій рейтинг, а відповідно, і ціна послуг відрізнялася. Оплата за хвилину могла бути 3-5 доларів». 
Під час обшуків правоохоронці у квартирах вилучили дві банківські картки, шість сім-карток, сім електронних носіїв інформації, три оптичних диски, п’ять ноутбуків, фотоапарат, дві веб-камери, планшет, п’ять мобільних телефонів, чорнові записи, два системних блоки і предмети інтимного характеру. 
Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 301 (виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або з отриманням доходу у великому розмірі). Передбачене покарання за цією статтею — позбавлення волі на термін від трьох до 7 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 3 років. 
«Причому, покарання нестимуть не лише організатори порнобізнесу, а й дівчата, які у ньому працювали, якщо тільки судові експерти-мистецтвознавці визнають, що те, чим вони займалися, – порнографія, а не еротика. Бо еротика, зазначають правоохоронці, – цілком законна і відрізняється від порно планом: якщо дівчата іноземцям своїх геніталій не демонстрували, то відповідальності, можливо, і не буде», – акцентує «Рівне вечірнє».
Чи були серед порноактрис дівчата з Луцька, які поїхали вчитися в Рівне і, як бачимо, вже всьому навчилися, видання не деталізує. Кіберполіція теж мовчить… Досліджує…
Світлана КОМА.
На фото Алли САДОВНІК: одна із доморощених порноактрис дає свідчення рівненському поліцейському, який майже рік «документував» її сексуальні витівки... 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%