Мед з корицею: кілька рецептів, які значно покращать самопочуття

Мед з корицею: кілька рецептів, які значно покращать самопочуття

Для здоров’я серця
Додати в банку з медом кілька столових ложок кориці і ретельно перемішати до отримання однорідної маси. Щоранку на сніданок з’їдати шматочок хліба або печиво, намазане медом з корицею. Ви скоро помітите позитивні наслідки. 
Ця суміш нормалізує серцебиття, зміцнює артерії і вени, тим самим знижуючи ризик серцево-судинних захворювань, рівень холестерину, а також можливість повторного інфаркту.
Допомагає вилікувати артрит
Додайте в чашку теплої води 2 столові ложки меду і половину столової ложки порошку кориці. Пийте рано вранці натщесерце та ввечері перед сном. Дослідження, проведене вченими з Копенгагенського університету за участю 200 добровольців, які страждають від хронічного артриту, показало, що в результаті регулярного прийому цього напою 75 пацієнтів відчули зниження болю вже через тиждень. Через місяць вже 200 пацієнтів успішно позбулися болю і почали ходити без проблем.
Допомагає боротися з інфекціями нирок і сечового міхура
У склянку теплої води потрібно додати столову ложку меду і дві чайні ложки порошку кориці і розмішати. Пити двічі в день, вранці натщесерце і після обіду. Ця суміш має потужну антибактеріальну дію, адже мед - це природний антибіотик, який протягом короткого часу вбиває бактерії.
Відмінний засіб від застуди
Для лікування застуди, кашлю і синуситу додайте в склянку теплої води столову ложку меду і дрібку кориці, і пийте кілька разів в день до поліпшення стану.
Зміцнює імунну систему
Регулярне вживання тої ж суміші, що готується для поліпшення здоров’я серця, зміцнює білі кров’яні тільця, захищає організм від бактерій і вірусів і, таким чином, захищає від хвороб.
Допомагає схуднути
Розчиніть в склянці води столову ложку меду і половину ложки кориці і пийте кожен день за півгодини до сніданку і за півгодини до відходу до сну. Втрата ваги гарантована.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%