Дорогі і нерухомі

Дорогі і нерухомі

Рідне підприємство голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, акціями якого він володіє і гендиректором якого трудився не один десяток літ, постачає в волинські села нові «шкільні автобуси», які – технічно несправні та загрожують життю та здоров’ю учнів!
Відправивши в зону АТО 14 автобусів і «оптимізувавши» мережу сільських «неперспективних» шкіл, виконавча влада створила ситуацію, коли область сьогодні потребує мінімум 50 «шкільних автобусів». Але не все гладко відбулося й з тими транспортними засобами, які були куплені за кошти бюджету області.
Нинішній голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, колишній секретар комітету комсомолу Луцького автозаводу, який зараз перетворився на автоскладальний завод №1 корпорації «Богдан Моторс», намагався пояснити, яким дивним чином саме це підприємство виграло тендери на постачання волинським школярам автобусів для їхнього перевезення від місця проживання до навчання і в зворотньому напрямку. Мовляв, якщо хтось думає, що він лобіює інтереси свого заводу, то це не так. Але поки придворні трубадури били в литаври, коли Володимир Петрович власною персоною побував на кількох урочистих передачах жовтих транспортних засобів вдячним дітям і педагогам, невдовзі з’ясувалося, як мінімум, 2 трагічних факти.
По-перше – луцькі «Богдани» виявилися дуже дорогими в порівнянні з продукцією інших виробників. На що пролунало пояснення: в тендері спочатку взяло участь 3 учасники, але російському «ПАЗові» волинська влада рекомендувала знятися – не вистачало ще гроші країні-окупанту давати. Залишилися луцький і черкаський заводи. Перевагу віддали нашому, бо він запропонував автобуси на 2 метри довші і класу «Євро-5». Тому такі й дорогі – 1 млн 580 тис. за штуку.
Щоправда, питання, чи потрібні волинським дітям саме ці дорогі транспортні засоби, так і повисло в повітрі.
Але другий факт – узагалі не в тин, і ні в ворота. Депутат облради В’ячеслав Рубльов привселюдно заявив про непоодинокі факти, коли новісінькі автобуси, які щойно зійшли з конвеєра і прибули в село, знаходилися в незадовільному технічному стані! Майже місяць довелося сільським умільцям ремонтувати те, що перебуває на гарантії і має безвідмовно возити дітей не один рік!
Не моргнувши оком, Володимир Гунчик відхрестився від браку своїх недавніх підлеглих і запропонував сільським педагогам… вимагати в заводу гарантійного ремонту «Богданів».
Взагалі, лозунг «Все найкраще – дітям!», вочевидь, повністю забутий нинішнім обласним начальником. Виявляється, майже 3 млн грн не освоєно на створення в кожній школі сучасної туалетної кімнати! Тому досі в 70 навчальних закладах діти змушені справляти нужду на морозі…
Сумно.
Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (203) - 45.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%