Завдання №1

Завдання №1

2 лютого у Волинському центрі зайнятості офіційно представили нового керівника. Ним виявився екс-депутат Луцької міськради та очільник обласного осередку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Роман Романюк.
В. о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко насамперед подякував екс-директору Раїсі Кучмук за хорошу працю:
«Маса нестандартних підходів у вашій роботі була використана по всій Україні. Це і питання професійної орієнтації, і календар школяра, і постійний діючий фоторяд, який ви започаткували на Волині. І така прекрасна річ, як широкомасштабні акції «Живи і працюй в Україні».
Крім того, він відзначив, що за час її керівництва відкрили 6 нових будівель центрів зайнятості, а також дуже тісно налагодилися зв’язки з сусідньою Польщею. Тож за відмінну роботу Раїсі Євгенівні вручили грамоту та привітали квітами.
Далі слово взяв голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, який висловив подяку попередній очільниці установи та привітав із призначенням Романа В’ячеславовича. Він наголосив, що Центр зайнятості не повинен бути установою для виплати фінансової допомоги безробітним, це має бути служба, яка вже сьогодні дає роботу. А також зазначив, що завданнями №1 для нового виконувача обов’язків директора є створення робочих місць та забезпечення земляків роботою.
Раїса Кучмук урочисто передала свій фірмовий значок із емблемою установи, яка зображає «думку про людину». Вона закликала свого наступника не забувати про те, що Служба зайнятості утримує баланс між безробітними та роботодавцями.
«Розраховуйте на мене, на мій досвід, я нікуди не діваюся», – пообіцяла екс-директор.
Роман Романюк щиро подякував за висловлену довіру та запевнив присутніх, що він усвідомлює всю відповідальність, покладену на нього, та розділить її з колективом професіоналів, за який дуже вдячний своїй попередниці. Він зазначив, що ставить перед собою та працівниками основне завдання – збільшити кількість вакансій. 
«У першу чергу потрібно просто вийти з теплих кабінетів, встати з комфортних крісел і піти до роботодавців. І просто з ними день за днем, крок за кроком, працювати над збільшенням вакансій, і в цьому напрямі ми будемо дуже активно працювати!» – пообіцяв новий очільник. Також він акцентував, що пріоритетом для нього залишатиметься робота та працевлаштування для учасників АТО.
По завершенню офіційної частини новий голова попросив залишитися працівників для першої робочої наради. Так би мовити, одразу взяв «бика за роги». Яким він стане керівником і чи дослужиться до місця директора без позначки «в. о.», покаже час.
Ольга КОНОНЧУК.
На фото автора: Роман Романюк на новій посаді.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.8%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (212) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27%