Згадаймо про лихоліття минулого!

Згадаймо про лихоліття минулого!

На Волині 8 листопада – день пошанування українських жертв усіх окупаційних режимів.
З метою відновлення історичної справедливості, збереження національної пам’яті, вшанування українців, які загинули від рук окупантів, відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті», підтримуючи звернення Волинської ветеранської спілки політичних в’язнів та репресованих (вхідний № 4927/65/1-16 від 14 листопада 2016 р.), Благодійного фонду «Останній солдат» (вхідний № 4880/65/1-16 від 14 листопада 2016 р.) щодо запровадження на території області 8 листопада щорічних меморіальних заходів, присвячених вшануванню пам’яті жертв політичних репресій, враховуючи рішення постійної комісії з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму, обласна рада 2 лютого ц. р. вирішила встановити на території Волинської області День пам’яті українських жертв окупаційних режимів, який відзначати щорічно 8 листопада.
Тому будуть внесені зміни до Регіональної програми увічнення пам’яті учасників Антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій на 2016–2020 рр., а контроль за станом виконання рішення покладено на постійну комісію з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму.
Слід зауважити, що один із ініціаторів встановлення дати пошанування пам’яті всіх жертв усіх окупаційних режимів – Благодійний фонд «Останній солдат» – є також одним зі співзасновників «Волинської газети».
Наш кор.
На фото з архіву: примусово вивезені в Сибір жінки – на лісоповалі в безмежних просторах тайги.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%