Солідарністю проти диктату!

Солідарністю проти диктату! Шановні читачі! Насамперед звертаємося до шанувальників «Волинської газети», хоча ці слова стосуватимуться й усіх інших.

Державне підприємство «Укрпошта» в односторонньому порядку з 1 січня 2014 р. збільшило тарифи на доставку періодичних видань одразу на 45%. Раніше ця послуга вартувала 97 коп., а віднині – 1 грн 41 коп. Це означає, що звичайний посередник між виданням і читачем перекладає на нас із вами власні економічні негаразди.
Національна спілка журналістів України вже виступила проти такої ініціативи держпідприємства зв’язку, адже це ставить під загрозу передплатну кампанію на всі друковані ЗМІ. Держтелерадіокомітет також не погоджується з рішенням Мінінфраструктури, яке було прийняте всупереч тривалим переговорам представників медіа-організацій із «Укрпоштою». На тому, що суттєве підвищення тарифів є економічно необґрунтованим та завдасть суттєвого удару друкованим засобам масової інформації, наголосив  голова Комітету з питань свободи слова та інформації Верховної Ради України Микола Томенко.
В очікуванні адекватної реакції відповідних державних структур мусимо усвідомити: насправді маємо справу не з намаганням поштовиків за рахунок читачів та редакцій покращити своє матеріальне становище, а зіштовхуємося зі спробою окремих київських чиновників здійснити  черговий наступ на свободу слова, суспільну свідомість, наше право вибору. Особливо болісно вони хочуть вдарити по місцевій пресі, яка (після їхніх псевдоекспериментів) повинна постраждати найбільше!
Як діяти за таких обставин?
Здатися на милість диктаторів і відмовитися від передплати?
На це вони й розраховують, адже столичні бюрократи завжди робили ставку на відомчі видання, котрі хвалять лише тих, хто дає їм гроші на існування.
Чи розгорнути загальний рух опору проти передплатного свавілля, захистити свій вибір та підтримати улюблене видання?
Цей варіант, звичайно, складніший, але набагато чесніший та відповідальніший.
«Волинська газета», яка однією з небагатьох на Волині друкується у повному кольорі, ніколи не перекладала справ із забезпеченням друку кожного номера на плечі  читачів. Вартість кожного примірника видання, яке щочетверга потрапляє до передплатників, залишається незмінною впродовж багатьох років.  Цим шляхом ми крокуватимемо й надалі.
Проте без підтримки мислячих та відповідальних людей, до категорії яких належить кожен читач «Волинської газети», у спровокованому столичними чиновниками збільшенні поштових тарифів, редакції буде важче доносити в кожну домівку найцікавіші та найповніші статті про життя нашої рідної Волині та кожного з вас. А коли зуміємо подолати диктат зв’язківців, то кожну зайве використану копійку буде повернуто кожному передплатнику.
Тому – згуртуймося! Тому – підтримаймо один одного! Згадаймо та реалізуймо славетне прадідівське правило волинян: свій до свого по своє!
Власне, саме ті, хто вірить в успіх і не боїться в потрібний момент діяти, постійно й виграють цінні подарунки від «Волинської газети». Так було під час передплатної кампанії-2013, так є зараз, так буде і в майбутньому!

Редколегія.

На фото: під час друку газети.

«ВОЛИНСЬКА ГАЗЕТА»-2014
На 12 місяців: видавнича ціна – 100 грн 80 коп; передплатна ціна – 121 грн 62 коп.
На 6 місяців: видавнича ціна – 50 грн 40 коп.; передплатна ціна – 61 грн 41 коп.
На 3 місяці: видавнича ціна – 25 грн 20 коп.; передплатна ціна – 31 грн 53 коп.
Передплатний індекс – 33943.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 3.9%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 3.9%
Банкет під час чуми (30) - 58.8%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 17.6%
Мені байдуже (2) - 3.9%