Вчасно і повністю

Вчасно і повністю

Підсумки роботи органів Пенсійного фонду України в області за 2016 рік.
Відбулося виїзне засідання колегії при начальнику головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Петра Філіпчука за участі голови правління Пенсійного фонду України Олексія Зарудного, керівництва виконавчої влади та місцевого самоврядування Волинської області. Під час засідання було проаналізовано роботу органів  Фонду в області за 2016 рік, визначені актуальні завдання на поточний рік. 
– Робота органів Пенсійного фонду України в області здійснюється з урахуванням основних пріоритетів діяльності Пенсійного фонду України та спрямована на виконання доведених планових завдань. Свої зобов’язання органи Фонду впродовж минулого року своєчасно та у повному обсязі виконали перед 275 тис. пенсіонерів Волинської області, — повідомив начальник головного управління Пенсійного фонду України у Волинській області Петро Філіпчук.  
Для цього спрямовано 5,3 млрд грн, що на 77,8 млн грн більше, ніж за 2015 р. Середній розмір пенсійної виплати в області зріс у минулому році майже на 152 грн та становить на 1 січня ц. р. 1664 грн. За минулий рік мобілізовано до бюджету Фонду області 1,6 млрд грн власних коштів, із яких 98,3% становлять кошти від єдиного соціального внеску, розподіленого на пенсійне страхування. Призначено 9019 нових пенсій, проведено 17649 перерахунків розмірів пенсій.
Голова правління Фонду Олексій Зарудний у своєму виступі наголосив, що головний месидж роботи в поточному році – максимально втілити в життя завдання, визначені Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 р. і власних планів.
Підсумовуючи засідання колегії, Петро Філіпчук зазначив, що робота органів Фонду в області орієнтована, у першу чергу, на задоволення потреб отримувачів послуг, і основною метою цього напрямку є створення сприятливого середовища для швидкого вирішення проблем громадян, скорочення і максимального спрощення процедури отримання пенсійних послуг.
Наш кор.
На фото: під час виїзної колегії.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%