Сенкевичівські ікони – у Луцьку

Сенкевичівські ікони – у Луцьку

«Волинська газета» у номері за 15 серпня цього року розповідала про диво, що трапилося в родині Садовських, котра мешкає в горохівському селі Сенкевичівка: старовинні почорнілі образи Ісуса Христа й Божої Матері з Дитям оновилися напередодні того, як господиня планувала їх позбутися. Нині жителі обласного центру можуть подивитися на ці ікони, які перебувають у храмі Преображення Господнього, що на вул. Шевченка, 26б.

Як розповів настоятель храму отець Борис, після виходу у світ публікації про чудо Господнє, службу над образами здійснив і сенкевичівський священик. А нещодавно Борис Григлевич перевіз ікони до Луцька й помістив на церковний іконостас, аби й тутешні прихожани змогли помолитися над ними. 
– Згодом на деякий перевеземо лики у капличку преподобного Агапіта, лікаря Печерського, що на території міської поліклініки №1, бо нас про це просили, – каже священик.
Дочка Садовських Світлана поділилася, що деякі знайомі родини й собі повідали про оновлення образів у їхніх домівках. Це вкотре доводить: Господь творить дива.
Ірина ВОРОБЕЙ.
На фото автора: оновлені ікони – на новому місці.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%