Нові люди в Бресті

Нові люди в Бресті

На початку лютого до виконання обов’язків Генерального консула України в Бресті приступив Анатолій Діденко, який замінив на цій посаді «довгожителя» Олега Мисика.
Колеги з «Вечернего Бреста» деталізували, що Анатолій Діденко народився 27 серпня 1963 р. У 1990 р. закінчив філологічний факультет Київського держуніверситету ім. Тараса Шевченка, потім викладав, а з 2001 р. – на різноманітних посадах в апараті Міністерства закордонних справ України.
«Український дипломат, який недавно прибув у Брест, вважає, що в багатьох громадян України відсутні підстави звертатися за допомогою в генконсульство, бо в Білорусі їхні права ніхто не порушує, – стверджує «Вечерний Брест». – Але потік звернень в дипустанову України невпинно зростає, насамперед, із приводу оформлення документів та майнових справ».

Консульський округ у Бресті, до речі, охоплює території двох областей Білорусі – Брестську і Гродненську. На обліку перебуває понад 5 тис. громадян України, але насправді наших співвітчизників – особливо мешканців Шацького, Ратнівського, Любешівського і Камінь-Каширського р-нів – там набагато більше. Ще більша кількість наших земляків їздить у сусідню країну за покупками чи з метою продажу тих чи інших товарів, а влітку спостерігається ціле нашестя грибників та збирачів ягід… 
Тому роботи в Анатолія Діденка – непочатий край. Хоча б тому, що треба на користь України вирішити проблему демаркації кордону біля с. Ветли Любешівського р-ну, а також домогтися припинення експлуатації Хотиславського крейдяного кар’єру, який загрожує зневодненням всіх  озер Шацького поозер’я.
Раніше Генконсулом України в Бресті працював добре відомий волинянам Олег Мисик, чия місія закінчилася на початку ц. р.
Роман УСТИМЧУК.
На фото з газети «Вечерний Брест» і Світлани ГОЛОВАЧУК: Анатолій Діденко; символ Бреста – фортеця-герой.
Від редакції. Багатьом волинянам буде корисною інформація, де знайти і як сконтактувати з Генеральним консульством України у Бресті. Адреса: 224030, м. Брест, вул. Воровського, 19.
Телефон: (+375 162) 22 04 55; телефон «гарячої» лінії (виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України) – (+375 25) 694 06 06, факс: (+375 162) 22 04 55. Ел. пошта: gc_byb@mfa.gov.ua 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%