Життя Катерини Литкіної = 1 млн грн?

Життя Катерини  Литкіної = 1 млн грн?

Через відсутність достатньої кількості суддів у Нововолинську, Апеляційний суд Волинської області постановив розглядати справу щодо жорстокого вбивства 17-річної жительки Міста шахтарів Катерини Литкіної в Ковелі. І ось процес розпочався…
«Волинська газета» продовжує відстежувати хід розслідування резонансного злочину, навіть на першому етапі якого правоохоронці припустилися багатьох суперечностей і помилок. Про що казати, коли навіть тіло нещасної жертви знайшли не поліцейські, а батько дівчини зі своїми товаришами?!
Отже, кримінальну справу розглядає колегія Ковельського міськрайонного суду в складі головуючої Ірини Логвинюк, суддів Сергія Панасюка та Олени Восковської. На лаві підсудних – 16-річний Назар Статочнюк, якому «світить» довічне ув’язнення. Інший підозрюваний – колишній «хлопець» Катерини Литкіної Максим Терлецький (двоюрідний брат підсудного і неповнолітнього Назара С. – «в бігах» на території Словенії. Його допитували по «Скайпу», а тамтешні правоохоронці кажуть, що українська сторона не надала достатніх доказів його провини, тому про примусову доставку цього громадянина в нашу країну не йдеться…
На судове засідання не прибули семеро свідків… Це починає нагадувати саботаж… Бо якщо один із них – на навчанні, то шестеро були належним чином повідомлені про день та час судового засідання. Проте приїхав свідчити Валерій Терлецький, який є дідом обвинуваченого Назара С., хоча суд його не викликав. 

Адвокат з обласного центру Віктор Шостак заявив відвід всьому складу колегії та попросив передати справу іншим суддям, мовляв після підготовчого судового засідання появились обставини, які дають підстави сумніватися в неупередженому розгляді цим складом. За словами захисника, до провадження не долучили клопотання про повернення прокурору обвинувального акту, не задоволено клопотання про зміну запобіжного заходу обвинуваченому, колегія ніби не встигла ознайомитись з матеріалами справи та інше. Прокурор Сергій Самчук назвав клопотання абсолютно безпідставним.
Колегія виголосила ухвалу, відмовивши у задоволенні клопотання про відвід.
Після «відмовної» ухвали суду батько загиблої дівчини Сергій Литкін заявив цивільний позов до матері обвинуваченого Вікторії Гуліди щодо відшкодування, яке спричинене вбивством, в сумі 1 млн грн. Позовну заяву приєднали до матеріалів справи, та розглядатимуть окремо.
Обвинувачений Назар С. також підтвердив, що не бажає, щоб у цій справі взяли участь присяжні засідателі.А його адвокат Віктор Шостак також заперечив, щоб ковельський журналіст Ярослав Гаврилюк фіксував хід засідання на відео та фото. Суд, утім, дозволив проводити відео- і фотозйомку. 
У справі, втім, оголошено перерву до 24 лютого ц. р. Крім свідків, які не з’явилися, в залі не було представників Служби у справах дітей Нововолинської міської ради та Сектору ювенальної превенції Нововолинського відділу поліції. 
Святослав КОВАЛЬЧУК.
На фото Ярослава ГАВРИЛЮКА: підозрюваний у вбивстві Назар С.; у залі засідань ковельського суду.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%