Вбивці дітей

Вбивці дітей

У соцмережах з’явилися групи, в яких кваліфіковані психологи доводять тінейджерів до самогубства, а якщо дитина хоче «зіскочити», адміністрація залякує її. Погрожують, або розкриттям листування, де часто є інтимні фото підлітка, або життю батьків. І багато з тих, хто вже вкоротив собі віку – могли зробити це під страхом ганьби або бажання вберегти своїх рідних.
Відомо, що фанати таких об’єднань називають себе китами, тому що ці тварини асоціюються у них зі свободою і відносяться до того типу ссавців, які добровільно можуть звести рахунки з життям.
Подібні суїцидальні спільноти називаються «Море китів», «Тихий дім», «Розбуди мене о 4:20». Відтак у всіх прихильників «моря китів» і «тихих будинків» на особистих сторінках зображені відео або малюнки з літаючими китами.
Умовами «гри» є спілкування з адміністраторами чату о 04:20, а також виконання різноманітних «квестів», причому практично всі завдання передбачають нанесення дитині власноруч каліцтв або заподіяння болю і обов’язково знімається на відео.
Однак просто порізами на руках не обходиться. Зовсім недавно у підлітків з’явився нові запити. Тепер з «квестів» є «Біжи або помри». Дитина повинна перебігти дорогу впритул до машини, що наближається.
Коли адміністратор групи впевнений в тому, що жертва готова до суїциду, створюється аудіо з музикою, в якому дитина виступає в головній ролі. Фінальне завдання – покінчити життя самогубством та зафіксувати момент смерті на камеру в режимі online. Відеозаписи в подальшому продаються в мережі Інтернет або в Darknet.
На сьогодні відомо про більш як 130 суїцидальних випадків – учасників цих спільнот.
У зв’язку з цим, просимо батьків бути уважнішими до своїх дітей та при можливості перевірити їхні облікові записи. А підлітків закликаємо: не станьте маріонетками у чужих руках. Життя прекрасне, то ж насолодіться кожним його моментом!
Ольга КОНОНЧУК.
На фото: логотип однієї з убивчих спільнот 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (70) - 14.7%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (220) - 46.2%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (130) - 27.3%