Віденський бал

Віденський бал

На дійство, що відбулося у стінах Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки, завітав відомий танцівник, суддя багатьох українських талант-шоу Влад Яма. 

Імпрезу з аристократичним духом організовують уже вп’яте. Правда, цьогоріч – з особливо великим розмахом: мова не лише про зіркового гостя, а й про численну кількість присутніх. 
Обов’язковим дрес-кодом для панянок були вечірні сукні, а для чоловіків – класичні костюми з метеликами. Тож головний корпус Лесиного вишу того вечора перетворився на диво-палац, а кожен із гостей міг відчути себе принцом чи принцесою.
Під час офіційного відкриття присутніх привітав ректор СЄНУ ім. Лесі Українки Ігор Коцан:
Надгучними оплесками зал зустрічав Влада Яму. Почесний гість привітав публіку, особливо, за його словами, гарних дівчат.
А згодом приступили до головного – танців. Майстер-клас від Влада Ями викликав фурор. Шкода лише, що зала була переповненою охочими повчитися у відомого хореографа, тож для вправляння в танцювальному мистецтві було трішки тіснувато. Та судячи з яскравих посмішок, усі залишилися задоволеними.
Далі перейняв естафету танцмейстер Олександр Кашевський. Вишуканий вальс, пристрасне танго, запальні латиноамериканські танці, фокстрот – за прикладом хореографа та його партнерки учасники балу закружляли на паркеті. І не дарма: кожен хотів бути найкращим, позаяк найвправнішу із пар визначало почесне журі – Влад Яма, проректор Лесиного вишу із навчально-виховної роботи Ірина Констанкевич, завідувач кафедри хореографії Віктор Дужич-Ніколайчук, голова студентського самоврядування області Анастасія Шевчик та заступник голови Студентської профспілки СЄНУ Вадим Курилюк.
Ірина ВОРОБЕЙ.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (73) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (234) - 43.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (167) - 31%