«Шатун-2»?

«Шатун-2»?

Чому представник міста-побратима Луцька – Волновахи, народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Дмитро Лубінець разом із ковельчанином Ігорем Лапіним на Донбасі організовує мітинги за відновлення торгівлі з бандитами хунти Захарченка-Плотніцького?
«Повідомляється, що голова секретаріату міжфракційного депутатського об’єднання «Депутатський контроль» Вадим Руденко з пособником шукали депутатів Ради, які за грошову винагороду погоджувалися на участь у передбачених заходах. Надалі для цих злочинів було залучено ще низку людей», – з посиланням на Генпрокуратуру України пише «Лівий берег».
Встановлено, що зазначені особи координують свою діяльність із керівником ГО «Донбаське земляцтво Києва» та ГО «Народна експертна рада», через які отримують фінансування.
«Гроші для фінансування вищевказаної організованої групи отримували через конвертаційний центр від невстановлених фізичних і юридичних осіб Росії. 20 лютого в одного з учасників угруповання було проведено обшук: вилучено 15 тис. євро і 20 тис. доларів США», – деталізується в повідомленні.
В «Депутатський контроль» входять 10 депутатів від «Народного фронту», 7 – від БПП (у т. ч. Дмитро Лубінець),1 – від Радикальної партії Олега Ляшка і 2 позафракційних.
Цікаво, що цими днями сам Дмитро Лубінець побував у Луцьку, де кілька років тому вже відкриті його громадські приймальні. Серед іншого він зустрівся і з головою облдержадміністрації Володимиром Гунчиком, який також виступає за відновлення торгівлі з ОРДО-ОРЛО. 
А 6 березня 2017 р. Дмитро Лубінець повідомив: «Сьогодні за особистим бажанням разом із жителями Авдіївки та Краматорська виступаємо проти блокади ОРДЛО».
Спільно з усім відомою Тетяною Чорновол і луцьким нардепом із Ковеля Ігорем Лапіним він поїхав у багатостраждальну Авдіївку, захищаючи яку, полягло чимало Героїв, у тому числі – волинян. Переконували, щоб хлопці зняли блокаду. Закінчилося тим, що Тетяну Чорновол закидали яйцями, а всіх візитерів – прогнали з редутів…
Сергій ШРАМЧУК. 
На фото з відкритих джерел: Дмитро Лубінець, Ігор Лапін та їхні спільники 6 березня в м. Краматорську Донецької обл. вимагали відновити торгівлю з ОРДО-ОРЛО...

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

Багатомільйонні зарплати та премії міністрам – це…

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (1) - 2.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (2) - 4.3%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (2) - 4.3%
Банкет під час чуми (28) - 59.6%
Гідна оплата праці держслужбовців (1) - 2.1%
Підстава для негайного звільнення чиновників (9) - 19.1%
Мені байдуже (1) - 2.1%