Буква «Я» – перша

Буква «Я» – перша

Не в тому річ, не в тому річ, де був Насіров цілу ніч… Питання в іншому: чому моральне виродження стало символом фізичної симуляції запідозрених у гігантських розкраданнях  високопосадовцям уникнути кримінального переслідування?
«Сильні світу цього» вже не наслідують приклад одіозного прем’єра Павла Лазаренка чи президента-втікача Віктора Януковича і не зникають за межами України. Вони залишаються тут, щоб у слушний момент відродитися з попелу. 
Першою в Україні, хто успішно взяв (взяла) на озброєння симуляцію важкого захворювання задля перебування не в камері чи колонії, а в лікарняній палаті, була... Юлія Тимошенко. Після того, як її засудили до позбавлення волі, Леді Ю заявила, що має важку хворобу опорно-рухового апарату. Німецькі лікарі з клініки «Шаріте» підтвердили такий діагноз, тож термін високопоставлена бранка режиму Януковича відбувала не в Качанівській жіночій колонії, а в спецпалаті харківської лікарні, де активно займалася гімнастикою, приймала процедури, а на волю після перемоги Революції Гідності не вийшла, а викотилася на інвалідному візку. Щоправда, ще на сцені Євромайдану публіка побачили на ногах у екс-глави уряду дивні взуття на довгих каблуках...
Оговтавшись і ковтнувши повітря свободи, Юлія Тимошенко швидко позбавилася «важкої недуги», і наразі демонструє граціозну політичну ходу.
Імітували важкі захворювання прямо в залі суду і міністр Микола Рудьковський, і нардеп Ігор Мосійчук , і ректор-податківець Петро Мельник, укропівець Геннадій Корбан, і  багато інших. 
От і настала черга «ламати дурня» для Романа Насірова, якого спробували заарештувати 2 березня, в переддень його власного 38-річчя. Щоправда, замість німецьких ескулапів виставляють його дуже хворим придворні «доктори Айболіти» з аморальної Феофанії...
Поклавши руку на серце, слід визнати: подвійні стандарти вже стали Альфою та Омегою українського способу життя, де брехня стала синонімом правди, а лукавство – аналогом доброчесності. В державі існує справжнє королівство кривих дзеркал, де одним можна все, а іншим – нічого. Спотворена дармовими мільярдами мораль (Роман Насіров напередодні Нового року в Києві організував грандіозне гульбище для 1000 податківців з усієї України, і вони, не кліпнувши оком, сказали, що за все заплатили самі, «скинувшись» по 150 грн) стала візитною карткою більшості осіб, які отримали хоч якусь владу. Той же ж Роман Насіров у 2013 р. задекларував 77 тис. грн доходів, а в 2016-ому – понад 1 млн 600 тис. доларів США…
Тому не суть у тому, посадять за ґрати одіозного фіскала чи він, як і всі інші «важко хворі», вийде сухим із води. Ми живемо в країні, де абетку переписали за принципом, коли буква «Я» – перша в алфавіті.
Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (67) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (203) - 45.8%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (118) - 26.6%