Купівля будматеріалів в інтернеті – вигоди і недоліки

Купівля будматеріалів в інтернеті – вигоди і недоліки

Під час проведення ремонту чи будівництва – будівельні матеріали складають основну частину витрат. Також на вартість робіт впливає і дрібне оснащення та витратні матеріали. Заощадити кошти, не втрачаючи в якості, допомагають інтернет-магазини, де вартість будівельних матеріалів та оснащення може бути помітно нижчою, ніж в роздрібних мережах міста.


Але багато українців все ще вбачають в покупках онлайн «купівлю кота в мішку», бажаючи побачити товар перед оплатою на власні очі. Але більшість все ж вже звикла до покупок в інтернеті і з радістю користується послугами онлайн-магазинів. Для того, щоб з’ясувати, наскільки насправді вигідно купувати будматеріали та інструменти в інтернеті – варто ознайомитися з перевагами і недоліками торгівлі онлайн.

Переваги

Розумні ціни.  Шукаючи товар в інтернеті, споживач може ознайомитися з його вартістю в різних магазинах. Тут можна глянути ціни на свердло, бур, головку чи міксер до дриля або перфоратора – і знайти, де потрібний товар пропонують найдешевше. Те ж саме стосується і матеріалів та інструментів. В таких конкурентних умовах значене підвищення цін – призводить до падіння продаж в магазині.

Великий вибір. Аналізуючи асортимент магазинів, можна швидко знайти саме той товар, що вам потрібен, а не альтернативу йому. Якщо необхідної речі нема в наявності на місці – її можна замовити в іншому регіоні. Це значно заощаджує час та зусилля на пошуки.

Багато часу на вибір. Обираючи товар в інтернеті, можна уникнути психологічного впливу консультанта. В звичайному магазині продавці можуть переконати вас придбати значно дорожчий товар, переваги від якого насправді не варті переплати. В інтернеті ви можете самі уточнити детальні характеристики того чи іншого товару, щоб зробити об’єктивне порівняння.

Можливість доставки. Купуючи будівельні матеріали та інструменти онлайн, ви можете обрати зручну доставку за адресою чи до пункту самовивозу. В той же час, дрібні магазини будматеріалів інколи не мають власного транспорту і тому перевезення покупок навіть в межах міста – може створювати додаткові клопоти.

Недоліки

Заочний вибір. Обираючи в інтернеті, ви не можете наживо ознайомитися з товаром, оцінити його якість та вигляд. Фото та відео часом недостатньо для того, щоб сформувати повне і правильне враження про товар. Але це стосується лише специфічних товарів, таких як облицювальні та фасадні матеріали і т.п. Інструмент, а також кладочні матеріали, цемент, штукатурки – або всюди схожі, або не можуть бути належним чином оцінені лише візуально. Тобто, покупка в звичайному магазині не дає ніяких переваг.

Вартість доставки. При купівлі великих об’ємів будматеріалів – доставка з іншого міста може бути надто невигідною, а то і неможливою. Але компанії з вашого міста, що володіють достатнім транспортним парком, нерідко також мають і власний сайт. Тому ніщо не заважає ознайомитися в інтернеті з асортиментом і цінами місцевих магазинів, а потім відвідати їх наживо, щоб ознайомитися краще з товаром, і зробити замовлення.

Наостанок, варто зазначити, що вказані переваги та недоліки стосуються лише покупок в великому обсязі.

Якщо вам просто треба придбати дриль, свердло, набір інструментів чи ключів – можна сміливо робити покупки онлайн, при наявності вигідних пропозицій. Адже товари в більшості магазинів – одні й ті ж, а ціни в інтернет-магазині можуть вигідно відрізнятися навіть із урахуванням доставки.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%