Лісокультурна кампанія

Лісокультурна кампанія

Камінь-Каширські лісівники завершили весняну лісопосадку

Цими днями працівники усіх лісництв державного підприємства «Камінь-Каширськагроліс» завершили весняну лісопосадку, повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ. Останнім штрихом у цьогорічній кампанії стала спільна участь лісівників з учнями дев’ятих та десятих класів місцевої школи-ліцею в урочищі Силікатне.

Не так давно шкільна молодь цього навчально-виховного комплексу брала участь у генеральному прибиранні урочища, а буквально цими днями із задоволенням садила молоді лісові культури на площі, що розташована поруч Силікатного.

Разом з працівниками Полицівського лісництва за кілька годин вони заліснили півтора гектари. Всього ж працівниками Камінь-Каширського лісогосподарського підприємства цієї весни заліснено 116 гектарів.

– Щороку весняні лісокультурні акції в нашому районі носять масштабний характер, – розповідає головний лісничий ДП «Камінь-Каширськагроліс» Володимир Корецький. – І той факт, що лісокультурні роботи не проходять повз увагу громадськості та місцевого населення, дає підстави стверджувати, що люди цінують нелегку і відповідальну працю лісівників.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (72) - 13.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (233) - 43.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (164) - 30.8%