Лікарня – без даху

Лікарня – без даху

На будівлі Ківерцівської центральної районної лікарні потужний вітер зірвав дах. Можливо, це результат раніше неякісно виконаних будівельних робіт?


Голова Ківерцівської районної ради, депутат райради від УКРОПу Григорій Недопад розповідає, що про цю події його поінформував головний лікар Ківерцівського медичного територіального об’єднання Михайло Слижук, якому увечері зателефонував черговий медик.

Вітер знищив дах над адміністративною будівлею. Удень саме поблизу неї паркують автомобілі працівники лікарні. Тож лише збіг обставин уберіг медиків та їхнє рухме майно від великих неприємностей.

Григорій Недопад пояснив прес-службі облорганізації УКРОПу, що дах не був аварійним і не потребував навіть поточного ремонту:

«На місце події ми оперативно викликали будівельників, які терміново приступили до ліквідації наслідків негоди. Площа покрівлі, яка зруйнована, – досить значна. За попередніми оцінками фахівців, її заміна обійдеться у більш як 400 тис. грн. Кошти на її ремонт будемо виділяти із вільних лишків районного бюджету. Для цього вже наступного тижня ми скликаємо позачергову сесію, адже це рішення повинні ухвалити депутати. За 10 днів плануємо дах привести до ладу».

На місці події також побувала і народний депутат України від УКРОПу Ірина Констанкевич. Зустріч у Ківерцівській районній лікарні з медиками була запланована ще раніше. Ірина Мирославівна відзначила оперативне реагування керівника райради Григорія Недопада  щодо ситуації з дахом і наголосила на необхідності проведення якісних ремонтно-будівельних робіт. 

Наш кор.

На фото прес-служби облорганізації УКРОПу: корпус лікарні в Ківерцях – без даху.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 14.9%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (210) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (124) - 27.1%