Ірина Констанкевич у Цумані

Ірина Констанкевич у Цумані

З маленькими читачами дитячої бібліотеки, що у селищі Цумань Ківерцівського району, зустрілася народний депутат України від УКРОПу, член правління фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Ірина Констанкевич.


Ірина Констанкевич подарувала дітям підбірку сучасної літератури. Придбали книги спільно з фондом Ігоря Палиці «Тільки разом».

«Особисто для мене книга – особливий подарунок. Практично всі мої дитячі книги збереглися. Навіть у дитинстві мріяла жити в бібліотеці», – каже Ірина Констанкевич.

Серед подарунків – серія енциклопедій, адаптованих для діток. У школярів така література викликала чималий інтерес.

Народний депутат зауважила, що її вразила активність постійних відвідувачів читальні. На прохання дітей Ірина Мирославівна пообіцяла повернутися сюди ще раз з новими подарунками.  

А тим часом у приймальні селищного голови на зустріч з депутатом вже чекали жителі Цумані.  Далі – особистий прийом та обговорення проблем селища. Відсутність доріг, зміцнення матеріальної бази місцевої школи, придбання сценічного взуття для колективів будинку культури, автобусні зупинки – далеко не повний перелік озвучених проблем громади. Болючими для членів кооперативу «Новий масив» стали питання підведення електричних комунікацій. Щодо виділення земельної ділянки під забудову звернувся батько дев’яти дітей. Разом із селищним головою Анатолієм Дорошуком, активістами домовилися про спільну роботу задля вирішення проблем громади.

 

Прес-служба Волинського УКРОПу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (209) - 46%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (122) - 26.9%