На хабарі «погорів» голова райдержадміністрації

На хабарі «погорів» голова райдержадміністрації

На Волині на одержанні 2 тис доларів США неправомірної вигоди викрито голову районної державної адміністрації.

Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Завдяки скоординованим заходам слідчими і прокурорами прокуратури Волинської області та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, за матеріалами Управління захисту економіки в області департаменту захисту економіки Національної поліції України, задокументовано факт одержання неправомірної вигоди головою однієї з районних державних адміністрацій Волині.

30 березня 2017 року посадовець одержав від особи неправомірну вигоду в розмірі 2 тис доларів США за винесення та підписання ним, як головою РДА, розпорядження про надання в оренду земельної ділянки площею 16 га з числа земель не витребуваних часток (паїв) за межами населених пунктів, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва і одразу був викритий правоохоронцями.

Дії голови районної державної адміністрації кваліфіковано за ч.4 ст.368 КК України - одержання службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище, неправомірної вигоди за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.

Зауважимо, що такі діяння (а це особливо тяжкий корупційний злочин) караються позбавленням волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, із конфіскацією майна.

На даний час посадовця затримано в порядку ст.208 КПК України, триває комплекс невідкладних слідчих і процесуальних дій, вирішуються питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (68) - 15.1%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (205) - 45.7%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (121) - 26.9%