На честь полеглих бійців 51 ОМБР

На честь полеглих бійців 51 ОМБР

Як відомо, перших і найкривавіших втрат представники Волині в війні на Сході зазнали 22 травня 2014 р. під м. Волноваха Донецької обл., коли на батальйонно-тактичну групу під командуванням майора Леоніда Полінкевича підступно посеред ночі напав озброєний до зубів загін російсько-терористичних банд. У результаті нападу, в якому могло взяти участь до 100 головорізів, зі складу 51-ої Володимир-Волинської ОМБР полягло 18 офіцерів і солдатів, чимало наших хлопців зазнали поранень, причому, у найкритичніші моменти ситуації між с. Ольгинка і Володимирівка, поруч із ландшафтним парком «Великоанадольський ліс»,  їх рятували навіть місцеві жителі, своїм автотранспортом відвозячи в лікарню.


На честь мобілізованих і полеглих захисників України, майже всі з яких були уродженцями Волині,  та з ініціативи представника Благодійного фонду «Волинь-2014» Ігоря Лещенка кілька років тому започатковано футбольний турнір на честь полеглих бійців. Як повідомив Ігор Володимирович, відбудеться він і цього річ. Свою участь у змаганнях, у яких традиційно грають луцький ФК «Абориген» і збірна м. Волновахи і військовослужбовці дислокованих на лінії фронту підрозділів ЗСУ, підтвердив і капітан ветеранів збірної України, екс-головний тренер луцької «Волині» Анатолій Дем’яненко, який і торік привіз синьо-жовту дружину на цей турнір.

Очікується, що в третій декаді травня в Волноваху виїде не лише футбольна команда «Абориген» (президент – Віктор Чорнуха), але й представницька делегація з числа офіційних осіб Луцької міської ради, громадських організацій і, звичайно, родичів полеглих Героїв.

Роман УСТИМЧУК.

На фото Володимира ДАНИЛЮКА: на минулорічному турнірі на честь волинських бійців збірна ветеранів і футболісти «Аборигена».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (64) - 15.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (191) - 46.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (107) - 26%