ПриватБанк працює без вихідних

ПриватБанк працює без вихідних   На Великдень і травневі свята ПриватБанк на Волині працюватиме в режимі 24/7/365!


У період Великодніх і травневих свят ПриватБанк обслуговуватиме клієнтів онлайн у режимі 24/7/365 через Приват24, регулярні платежі, мобільні додатки, банкомати та ТСО, а також працюватимуть зони самообслуговування клієнтів 24/7. Про це повідомляє прес-служба ПриватБанку.

Усі операції з обслуговування корпоративних клієнтів будуть доступні цілодобово в "Приват24 для Бізнесу". Також у режимі 24/7/365 працюватиме чат "Допомога Онлайн", служба підтримки за телефонами 3700 (для клієнтів Малого та середнього бізнесу) і +380929000010 (для корпоративних VIP-клієнтів). Цілодобово проводяться:

відкриття рахунків корпоративним клієнтам;

платежі між рахунками і на рахунки партнерів, відкриті в ПриватБанку;

перерахування зарплати на картки співробітників;

розміщення і поповнення депозитів;

управління кредитним лімітом;

платежі на корпоративні та паливні картки;

зміна ліміту для розрахунків в Інтернеті та ін.

Окрім того, 14 квітня всі відділення Волинської області працюватимуть у стандартному режимі зі звичайною тривалістю робочого дня. 15 квітня - лише ті відділення, що працюють за суботнім графіком.  

«У суботу перед Великоднем в області за скороченим на годину графіком працюватиме шість відділень - Луцьке №14, Луцьке №1, Луцьке №3, Ковельське відділення, “Нововолинське центральне” та Володимир-Волинське відділення №1», - розповідає керівник напрямку розвитку ПриватБанку на Волині Юрій Лучко.

Шість згаданих відділень працюватимуть і в останню суботу квітня, 29-го, в першу суботу травня - 6-го, та у понеділок, 8 травня.

Усі відділення ПриватБанку, що працюють на Волині, надаватимуть послуги клієнтам у стандартному режимі після Великодніх свят, починаючи з 18 квітня, та в період травневих - з 3 по 5 травня, та з 10 по 12 травня. Одержати  всі необхідні послуги: перекази, платежі, погашення кредитів та інші послуги - можна в будь-який час доби й через 200 банкоматів і понад 330 терміналів ПриватБанку у Волинській області. Їхні  адреси можна дізнатись на сайті .Також ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безплатно з номерів мобільних операторів).

13 травня, в суботу, працюватимуть усі відділення області зі скороченням робочого часу на одну годину.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. На сьогоднішній день для обслуговування клієнтів на  Волині  працює 57 відділень ПриватБанку.

Оксана ШВЕЦЬ,

 керівник прес-служби ПриватБанку в Луцьку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (64) - 15.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (191) - 46.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (107) - 26%