Для майбутнього!

Для майбутнього!

Школярі на день перевтілилися у лісівників

З початком весни працівники ДП “Камінь-Каширськагроліс” активно займаються залісненням місцевих лісів. За цей час охоронці “зелених легень” зуміли покрити насадженнями площу на 116 гектарах, пише Камінь-Каширська районна газета «Полісся».

Днями допомогти їм у такій непростій і досить відповідальній справі зголосилися учні дев’ятих-десятих класів НВК №1 м.Каменя-Каширського. Юнаки із задоволенням, а почасти азартом взялися до справи, тож усього за кілька годин спільно із лісівниками засадили молодими деревцями півтора гектари в урочищі “Силікатне”, що належить до Полицівського лісництва.

Як розповів головний лісничий ДП “Камінь-Каширськагроліс” Володимир Корецький, такі акції в нашому районі є досить частими, вони завжди згуртовують велику кількість активістів.

– Той факт, що лісокультурні роботи не проходять повз увагу громадськості та місцевого населення, дає підстави стверджувати, що люди цінують нелегку і відповідальну працю лісівників, – зазначив він.

Додамо, що зовсім нещодавно шкільна молодь цього навчально-виховного комплексу брала участь у генеральному прибиранні згаданого урочища.

Загалом протягом березня наші лісові угіддя поповнилися 560 тисячами саджанців сосни, 6 тисячами саджанців модрини, 13 тисячами — ялини, а також 2 тисячами вільхи.

Олександр Приймак.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Децентралізація влади в Україні...

Децентралізація влади в Україні...

...В Україні децентралізація? Ні, не чув (64) - 15.5%
...відбувається, але не так! І не варто чекати чогось доброго (191) - 46.4%
...відбувається успішно. Це - реформа, що дає поштовх усім наступним змінам у європейському напрямку (107) - 26%